2017-10-22 19:53

a) oprávněnému – pokud bude insolvenční návrh odmítnut, zamítnut či řízení bude zastaveno (oprávněný tak o nic nepřijde),

Návrh na zastavení exekuce - informace - Bezplatná právní

Nejlepší způsob jak se exekuci vyhnout, je vůbec se do takové situace nedostat. Někteří lidé se například rozhodli pojistit se „ proti neschopnosti splácet “ dluh u banky. Jíní se pojistili „ proti ztrátě zaměstnání “. Jíní se rozhodnou, že si nepůjčí vyšší částku než by byli schopni v případě nutnosti okamžitě splatit. Uvedené, ale i další možnosti výrazně snižují pravděpodobnost, že u vašich dveří exekutor zazvoní.

|Exekuce - pomoc s dluhy a exekucemi

dobrý den, s manželem jsme se dostali do exekuce a bojíme se, aby nám exekutor nevzal pěstounské dávky a také příspěvek na bydlení. může toto exekutor udělat ?

Zadost o zastaveni exekuci pro nemajetnost | Iuridicum

dobrý den, měla jsem exekuci na plat, podle mých výpočtů je již uhrazena, ale zaměstnavatel mi pořád strhává platby. Musím požádat o ukončení exekuce? Děkuji

V dokumentu, který jsme Vám zaslali upravte jednotlivé pasáže dle Vaší potřeby, Vaši situaci detailně popište a svá tvrzení doložte listinnými důkazy (např. když uvedete, že jste v evidenci uchazečů o zaměstnání, musíte toto tvrzení doložit dokumentem z úřadu práce).

Dobrý den, chci se zeptat mám dluh u zdravotní pojištovny ted mi přišel dopis od exekutorského úřadu. v dopise bylo napsáno že jako důkaz mají potvrzení o vřevzetí dopisu ještě z pojištovny ale mě žádnýdopis nepřišel. vím že je mou poviností si hlídat zda vše platím ale byla jsem v domění že otec za mě pojištění platil. mám nějakou šanci že se exekuce alespon pozastaví nebo nevíte o nějakém řešení? děkuji

jak jste sama uvedla, za splnění závazku odpovídáte Vy a ne Váš expřítel, tudíž věřitel může a zcela oprávněně požaduje plnění po Vás. Bez Vašeho vědomí proběhlo tzv. nalézací řízení, o kterém jste se nedozvěděla, protože se pravděpodobně zdržujete na jiné adrese než té, kterou jste uvedla věřiteli při vzniku závazku.

Dobrý den, mam prosbu. Byla mi podána exekuce jak na účet tak I na plat na 79555,-. Z platu mi každý měsíce odečítají 9-8 tisíc. K dnešnímu dni už to mam mít předplacené, ale xekutor mi tvrdí, že zbývá stale uhradit 87 tisíc(nejspíše úroky). Je možné se nějak bránit? Děkuji, R.

Dobrý den, bývalá manželka má exekuci která je z doby před uzavřením manželství a já o ní nevědě nás soud rozvedl a nabyl rozsudek právní moci. V té době na mě exekutor aniž by mě jakkoliv do dnešního dne kontaktoval dal exekuci na srážky ze mzdy kterou mi mzdová účetní strhla 6 955 kč tedy měsíc po nabytí právní moci o rozvodu a nebýt účetní tak dodnes nevím který exekutor to je protože mě dosud neposlal žádné sdělení.Chtěl jsem se zeptat jestli na to má prá nemá tak kolik by stála Vaše pomoc děkuji Petr

Exekutor je ze zákona povinen postupovat co nejrychleji a nejefektivněji. Exekuci lze provést všemi možnými zákonnými prostředky.

«Žádost o zastavení exekuce» - obrázky. Další obrázky «Žádost o zastavení exekuce».