2017-07-27 17:29

Úvěr využijete například na vybavení kanceláře, dílny nebo prodejny, pořízení moderních technologií, marketingové akce, propagační materiály nebo reklamní kampaně. Rychlým úvěrem pro podnikání získáte:

On-line žádost

Stabilita, expertíza, úspěch a dlouhodobé partnerství s klientem jsou základní pilíře ČSOB Korporátního a institucionálního bankovnictví.

V ČSOB Korporátním a institucionálním bankovnictví považujeme za klíčové nabídnout našim partnerům nad rámec tradičních bankovních služeb širokou škálu poradenství a expertních řešení.

Rychlý úvěr bez poplatků

Můžete využít předčasné splacení zdarma a zaplatit pouze za období, kdy máte peníze půjčené. Např. při splacení půjčky ve výši 65 555 Kč v termínu 6. splátky (zpravidla 6 měsíc) platíte pouze úrok za první měsíc jenž činí 766 Kč + jistinu, kterou jsme vám půjčili 65 555 Kč. Celková suma úhrad je v tomto případě 65 766 Kč.

Podání žádosti je ZDARMA. Předschválení úvěru ON LINE do 85ti minut. Finanční prostředky čerpáte již druhý den od podepsání žádosti o úvěr.

Hesla naší půjčky: půjčka bez doložení příjmu, půjčky online, půjčka bez registru, půjčky bez registru, nebankovní půjčky bez registru, online půjčka, rychlé půjčky, půjčka online, online půjčky, půjčky bez registru ihned, půjčka před výplatou, nebankovní půjčky

Nabízíme nebankovní půjčku i pro seniory až do výše 665 555 Kč. Nevadí nám zápis v bankovním registru. VYPLNIT ONLINE ŽÁ DOST

Potřebujete rychle zaplatit faktury a vaše společnost není v zisku? K získání půjčky stačí doložit pouze hrubý obrat. Půjčka až 665 555 Kč. více info

V případě, že dlužník neplní svoje povinnosti nebo dohodnuté kroky při splácení pohledávky, jsme oprávněni předat jeho osobní údaje třetím stranám, což může mít negativní dopad na kreditní hodnocení klienta.

S rychlou nebankovní půjčkou bez dokládání příjmu {{ site_domain }} ušetříte spoustu času a výrazně si usnadníte celý půjčovací proces. Vše je zdarma a zcela názávazně. Jen vyplníte jednoduchý vícekrokový formulář na těchto webových stránkách.

«Rychlý úvěr» - obrázky. Další obrázky «Rychlý úvěr».