2017-10-05 02:13

Děkujeme za Váš zájem, bude Vás kontaktovat náš hypoteční specialista a projedná s Vámi možnosti sjednání hypotéky na míru.

Hypoteční úvěr KB - hypotéka na nový byt i rekonstrukci domu

Raiffeisenbank a. s. je jednou z největších a nejvýznamnějších bank na bankovním trhu v České republice. Nabízí široké spektrum služeb pro soukromé i podnikové klienty. Její dynamický rozvoj se odráží také v celé řadě ocenění a celkovému růstu aktiv. Raiffeisenbank . poskytuje od roku 6998 v České republice široké spektrum bankovních služeb pro všechny klienty. V roce 7556 zahájila spojování s eBankou, integrační proces obě banky dokončily v létě roku 7558. Raiffeisenbank obsluhuje klienty v síti více než 675 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních a firemních poradců.

Rodinné domy v Říčanech u Brna - skvělé bydlení

Půjčky v dnešní době neposkytují pouze banky. Na českém trhu působí i několik prověřených nebankovních úvěrových společností. Některé z nich najdete i v našem srovnávači půjček. Ta vyhledá nejlevnější úvěry v nabídce bank i nebankovních společností a porovná jejich RPSN, úroky i splátky. Ušetří tak čas, který byste strávili pátráním po nejvýhodnějších podmínkách.

Srovnání sazeb hypoték - fixní sazby : GOLEM FINANCE

Výše úroků a RPSN závisí na zvolené částce a době splácení. Půjčka se automaticky neprodlužuje. Za upomínky a prodloužení mohou být účtovány poplatky. Při nesplacení je půjčka postoupena inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní váš scoring.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 7557. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Upřesněte informace, které nám je pomohou vyjednat.
Nabídka je nezávazná a veškeré naše služby jsou zdarma!

Proti neschopnosti splácet je také možné se pojistit pak budete chráněni před důsledky úrazu, dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity nebo ztráty zaměstnání. Pojišťovna za Vás bude hradit splátky nebo i zbývající část dluhu. Detailní informace najdete zde.

Téhle firmě se vyhněte převzetí od CitiBank sem služby používal ještě pár měsíců, vše bylo v pořádku ovšem jak sem zažádal o zrušení nejprve mi řekli, že dopis nedostali. Poté,že ho sice dostali ale, že se to stále řeší. Už je to skoro 7měsíce a pořád se nic neděje ikdyž jim tam co chvíli volám pořád stejná písnička že se vše řeší je to v urgenci.

Akce! Minutová půjčka od Equa Bank nově snižuje hodnotu RPSN jen na 5,9 % a úrokovou míru na 5,7 % .

«Rpsn u hypoték» - obrázky. Další obrázky «Rpsn u hypoték».