2017-10-14 06:28

Kromě klasické hypotéky nabízí Česká spořitelna také refinancování hypotéky, a to dokonce bez nutnosti nového odhadu nemovitosti. S refinancováním České spořitelny ušetříte také čas díky jednoduchému ověření příjmů, které je hotové během krátké chvíle.

Hypotéka České spořitelny srovnání, kalkulačka, výpočet

Postačí, když do online hypotéčního kalkulátoru zadáte potřebné informace, jako jsou výše požadovaného úvěru, délka fixačního období, doba splácení úvěru a hodnota nemovitosti, na kterou chcete úvěr čerpat. Hypotéční kalkulátor Vám tak snadno vypočítá výši splátek a Vy alespoň budete lépe v obraze.

Česká spořitelna refinancování

Vyřízení hypotečního úvěru je zdlouhavý a náročný proces. Vyplatí se proto obrátit na specialistu, který Vám poradí v jednotlivých krocích a pomůže s vyřízením hypotéky. Ke svým klientům přistupujeme zcela individuálně, proto naši klienti získávají hypotéky přesně podle svých požadavků a představ, takzvaně šité na míru. Naši vysoce kvalifikovaní poradci Vám ochotně poradí a pomůžou. Nabídnou Vám produkty přesně podle Vašich potřeb a vyřídí za Vás veškeré nezbytné administrativní náležitosti potřebné k získání hypotéky.

Refinancování hypotečního úvěru u České spořitelny

Víte, kdy je nejvhodnější doba k refinancování hypotéky? Rozhodně nečekejte, až vám bankovní instituce oznámí konec fixační lhůty a nabídne vám nové sazby pro následující fixační období. Naše zkušenosti jsou takové, že banka oznámí konec fixace sazby na poslední chvíli, a klientovi pak nezbývá čas na vyřízení refinancování hypotéky u jiné banky. Ztratí tak možnost získat mnohem výhodnější hypoteční sazbu u konkurence.

Dobrý den, žádal jsem před 8 týdny o refinancování hypotéky, paní z centrály mě volala a byli jsme domluveni že mě bude někdo kontaktovat přímo z pobočky z Nového Jičína a domluvíme si schůzku, bohužel už na toto nedošlo. Může mě prosím někdo kontaktovat. děkuji Řezníček tel. 787796899

Jen několik řádků v internetovém formuláři vás může dělit od získání daného produktu či služby z pohodlí domova , včetně všeho potřebného papírování.

Obavy z měnových válek a z devalvace dolaru vedou k nákupům zlata zejména země na východ od Evropy. Tyto státy nechtějí ve svých zásobách držet pouze dluhopisy a devizy a navyšují tak svůj zlatý podíl. Především Rusko je v poslední době na trhu hodně aktivní. 

V naší sekci Hypotéky se můžete dozvědět, jak získat novou hypotéku nebo jak postupovat při refinancování hypotéky. Pomůžeme Vám vybrat nejlepší hypotéku , vysvětlíme Vám význam nejen základních pojmů. Naše hypoteční kalkulačky Vám pomohou při rozhodování, která hypotéka je pro Vás ta pravá. A pokud budete potřebovat poradit s výběrem hypotéky , obraťte se na nás.

Cena nemovitosti Výše úvěru % Výše úvěru Kč Úroková sazba Doba splácení Měsíční splátka Doba fixace

Poskytnutí hypotéky na investiční byt představuje pro banky větší riziko. Odráží se to i v úroku, který je vyšší než u hypotéky…

«Refinancování hypotéky česká spořitelna» - obrázky. Další obrázky «Refinancování hypotéky česká spořitelna».