2017-10-23 14:57

Česká spořitelna přiná &scaron í svý m klientům řadu produktů, mezi nimiž figuruje také její vý hodná půjčka. Bankovní ú věr, s pomocí něhož má te možnost zí skat peněžní sumu do vý &scaron e až 755 555 Kč. V individuá lní ch pří padech dokonce až 7 555 555 Kč.

Česká spořitelna půjčka | | Půjčky srovnání - nezávislé

Če&scaron i pochopili, že není dobré spolé hat jen na stá t a na důchod spoří . Nejraději investují se stá tní m pří spěvkem penzijní ch fondů.

Půjčka | Česká spořitelna

Potřebovala jsem refinancovat několik menších dluhů, a protože jsem již měla běžný účet u České spořitelny, rozhodla jsem se zde vzít i půjčku, takže jsem nemusela dokládat své příjmy. Navíc jsem se zde mohla zároveň výhodně pojistit proti neschopnosti půjčku splácet. Nyní mám všechny dřívější dluhy zaplaceny a u České spořitelny splácím poslední splátky.

Česká spořitelna půjčka - kalkulačka půjčky | Ušetř

V případě, že vám tato služba nebude vyhovovat, můžete se do 65 dnů rozhodnout půjčku zrušit. Jako bonus máte v případě potřeby nárok, kdykoli si změnit výši půjčky nebo si až 7x ročně odložit měsíční splátku.

Ano, i na vás Česká spořitelna myslí. Můžete si vzít standardní půjčku s úrokem od 6,9 %, na kterou se také vztahuje akce odpuštění až 65 splátek za řádné splácení. Jediné, co se změní, je způsob vyřízení. Tato půjčka bohužel nelze kompletně zařídit online. Více informací najdete na těchto stránkách.

Jestliže již máte účet u České spořitelny, pak máte jednoznačně velkou výhodu. Stávající klienti totiž nemusí chodit na sjednání půjčky do banky a jednoduše vše vyřídí online z pohodlí svého domova nebo mohou zažádat přes bankomaty ČS. Zároveň, jestli v poslední době u ČS podstoupili prokazování příjmu, tak se tomu nyní vyhnou. Pokud ale s Českou spořitelnou ještě nemáte žádnou zkušenost a ona s Vámi, pak můžete o půjčku zažádat online, ale pro sjednání musíte do banky a svůj příjem doložit běžným způsobem.

Půjčte si 75 tisíc až 7,5 milionu s jedním z nejnižších úroků na trhu. Navíc vám při řádném splácení odpustíme až 65 splátek a můžete tak ušetřit až 65 555 Kč.

Půjčka České spořitelny  to je jistota na finančním trhu, spořitelna a půjčky, toto spojení vždy patřilo k sobě. Jistě si také můžete prohlédnout kalkulačku půjček, kterou najdete na webových stránkách České spořitelny, klikněte na půjčka Česká spořitelna kalkulačka, získáte celkový přehled ještě před návštěvou pobočky.

Splatnost půjčky je až 7 let , a abyste ji získali, nemusíte vlastnit nemovitost. Pro jistotu je možné uzavřít i pojištění schopnosti splácet , aby jste byli kryti i v případě nenadálých okolností a rizik.

České spořitelna půjčka patří k nejvýhodnějším produktům tohoto typu na trhu a nyní vychází svým klientům ještě více vstříc – můžete si schůzku sjednat jednoduše online. V čem je ale tato bankovní půjčka tak unikátní?

«Půjčka u české spořitelny» - obrázky. Další obrázky «Půjčka u české spořitelny».