2017-07-27 19:54

Skončíte-li v zaměstnání, nejlépe do tří dnů se dostavte na příslušný úřad práce. Nezapomeňte si s sebou vzít potřebné dokumenty, přihlašte se do evidence a vyplňte formulář žádosti o podporu v nezaměstnanosti.
Celý článek »

Rychlá půjčka Ferratum Bank – peníze na účtu do 1 minuty

XS půjčka je férovým úvěrovým produktem na finančním trhu, který neskrývá výši poplatků, úrokovou sazbu ani RPSN. Doba splatnosti tři měsíce umožňuje výrazně snížit jednotlivé měsíční splátky na přijatelnou úroveň, což tolik nezatíží rodinný rozpočet.
Celý článek »

Příspěvek na dítě – kalkulačka 2017

Je nám jasné, že finanční problémy nepočkají a proto jsou peníze převáděny ihned. Samozřejmě záleží také na bankách jak rychle dokáží všechny úkony zpracovat.

Půjčím vlastní peníze na směnku - Solidní půjčka

Tato soukromá půjčka je nabízena všem, kdo si potřebují půjčit peníze. Je jedno, jestli jste zaměstnanec nebo podnikatel. Jestli jste důchodce ve starobním nebo invalidním důchodu. Peníze si mohou půjčit i studenti nebo ženy, které jsou doma s dětmi na mateřské dovolené. Pokud patříte mezi ty, kdo by si chtěli půjčit peníze, pak se podívejte na to, jaké jsou podmínky a parametry této nabídky.

Výše UniCredit Bank PRESTO Půjčky dokáže splnit i ty nejsmělejší sny klientů. Banka Vám dává k dispozici úvěr ve výši 85 555 až 555 555 Kč a při individuálním posouzení až 6 555 555 Kč. U částek nad 755 555 Kč může banka od Vás vyžadovat spolužadatele.
Celý článek »

Předdůchod znamená čerpání prostředků z našetřených peněz v doplňkovém penzijním spoření a jeho podmínky upravuje Zákon o doplňkovém penzijním spoření. Nárok na předdůchod vzniká po pětiletém spoření a pět let před dosažením důchodového věku.
Celý článek »

Nejjednodušší je kontaktovat nás telefonicky a promluvit si o možnostech vyřešení situace. I když nejste schopni splatit celý dluh najednou – přemýšlíte o reálných termínech a částkách splátek a navrhněte je našemu Poradci.

Právě jste se ocitli na stránkách, kde můžete požádat o rychlou půjčku , která Vám bude vyplacena ihned. Nejsou vyžadovány kontroly registrů a mnohdy ani zástava. Jak je to možné? V této inzerci máte možnost kontaktovat soukromé osoby, které půjčují své vlastní peníze. A to velmi rychle. Případně se zde nacházejí i zprostředkovatelé od nebankovních společností, které nejsou běžně známy ( další výhoda ). Využijte této možnosti a sjednejte si rychlou půjčku. Vaším prvním krokem může být podání vlastní žádosti. Případně již můžete kontaktovat věřitele, který zde vložil svojí vlastní nabídku.

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel ke ktrému byli poskytnuty např. koupě domu.

Pokud člověk nevykonává výdělečnou činnost zakládající povinnou účast na důchodovém pojištění, může tak přijít o zákonem danou dobu důchodového pojištění povinnou k tomu, aby dosáhl na penzi. Nechcete-li o penzi přijít, vyřešit to může dobrovolná účast na důchodovém pojištění, kterou je možné si platit maximálně 65 let.
Celý článek »

«Půjčka 20000 ihned na ruku» - obrázky. Další obrázky «Půjčka 20000 ihned na ruku».