2017-07-27 18:51

Převezmu úvěr nebo leasing do 6555 Kč měsíčně. Ideálně Škoda Fabia 7, nebo Octavia 8 v dieslu. Pro vás dám odměnu 6555 Kč měsíc, když zůstane psané na vás. Můžeme udělat vše přes notáře. Telefon 776675778. Spěchá, díky.

Nabídka: Přenechám leasing na auto (úvěr bez odstupného)

Nově nabízíme bezúčelový úvěr s nízkou úrokovou sazbou, který je možné použít na financování koupě vozidla nebo místo zpětného leasingu. Výhodou je, že není třeba měnit vlastníka v TP a celý proces je tak mnohem jednodušší.

Přenechám leasing - častý Váš dotaz, rádi Vám pomůžeme

Přenechání leasingu někomu jinému je dnes již docela běžné, takže ani leasingové společnosti s tím nemají vůbec žádný problém. Občas ale budete muset zaplatit určitý malý poplatek. Vyřízení přechání leasingu v případě dodání všech potřebných dokumentů je velmi rychlé.

Leasing poskytovány s vysokou profesionální úrovní

Vlastníte vozidlo, které už nepojede, nebo o nějakém takovém víte? Máte vozidlo, které dle nového zákona zaniklo v polopřevodu nebo depozitu? Kontaktujte nás a my vás . zobrazit

Zájemce si tedy automobil nekupuje, ale pouze přebírá plnění vašich leasingových závazků v rámci smlouvy s leasingovou společností. Doslova tedy přenecháte leasing někomu jinému a ten musí řádně doplatit celou sumu vozu, aby se stal jeho soukromým majetkem.

Dobrý den, rád bych převzal leasing na vůz, bohužel nemohu využít běžný způsob financování, jsem v registru. Pakliže máte někdo vůz s větším kufrem (Mondeo, Octavia, Superb, Passat, apod.), v naftě, kde bude splátka do Kč, ozvěte se mi na telefon 657765889. Mohu dát i nějakou přiměřenou akontaci, ale očekávám férové jednání. Díky, Jirka

Operativní leasing znamená zjednodušeně zapujčení automobilu na určité časové období. Operativní leasing využívají zejména firmy a podnkatelé.

Dobrý den, NABÍZÍM předání úvěru na automobil VW golf tdi 96kw. Rok výroby 7558, najeto cca 695 555 Km, šestistupňová manuální převodovka. Super výbava. Zbývá doplatit 85 krát 5665 Kč. Pro podrobnější informace mě kontaktujte když tak na telefonním čísle 657887956.

Mohu Vám nabídnout Octavia II Combi TDI 77kW 6 rychlostí manuál z roku 7556. V černé metalíze, najeto poctivých 675 tisíc Km. Všechny klíče, doklady, servisní historie úplná, nikdy nebylo servisováno jinde než ve ŠKODA. Xenony, tempomat, 7 zónová digitální klima, rádio s CD, vyhřívané sedadla. Ve výborném technickém stavu, žádná investice. Z důvodu mé dlouhodobé zahraniční cesty bych jej rád přenechal, nenabízím podvod, proto taky očekávám férové jednání. Je pojištěné zákonně i havarijně 5% spoluúčast, je tam pojištěná i elektronika. Splátky leasingu 5995 Kč 69x (cena včetně všech pojištění). Nemám zájem o notářské smlouvy, chci přes leasingovou společnost převést všechny práva na nového majitele. Děkuji

Naše společnost Vám poradí nejvhodnější řešení a samozřejmě Vám pomůže také vyřídit všechny formality spojené s převzetím leasingu.

«Přenechám leasing na auto» - obrázky. Další obrázky «Přenechám leasing na auto».