2017-10-23 10:42

Je dobré hypotéku vybírat například podle aktuálních akcí na trhu, jako je odhad nemovitosti zdarma, hypotéka s odměnou a další bonusy.

Srovnání hypoték - porovnání úrokových sazeb a poplatků

Hypotéka je úvěru zajištěný zástavním právem na nemovitost. Jde o účelový úvěr, který slouží pouze k nákupu nemovitosti. O hypotéku může zažádat každý občan České republiky, který je plnoletý a má trvalé bydliště na území České republiky. Podmínkou je stálý zaměstnanecký poměrem s dostatečným příjmem. Žadatel nesmí být ve zkušební ani výpovědní lhůtě.

Srovnání sazeb hypoték - fixní sazby : GOLEM FINANCE

8. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.

Chytrý Honza - Online hypoteční kalkulačka

Každý hypoteční specialista Vás dokáže upozornit, že nejnižší úroky hned neznamenají nejlevnější úvěr. Pokud to i platí, jde jen o výjimečné případy, protože při nejnižších sazbách si banky mohou upravovat ostatní kritéria, například dobu splatnosti nebo fixaci úrokové sazby. Pro klienty je tak mnohdy výhodnější dostat se k úvěru s vyššími úroky, které však v konečném důsledku nejsou překážkou k získání levnější hypotéky.

 – je určen občanům České republiky i cizincům s trvalým pobytem v ČR. U manželů musí být alespoň jeden z nich občanem ČR nebo mít povolení k trvalému pobytu. Jde o úvěr, jehož účelem je investice do nemovitosti.

Hypotéku si u nás můžete pojistit - odpadne Vám obava zda během několika let budete mít vždy na splátku hypotéky. Ztráta zaměstnání nebo dlouhodobá nemoc může potkat každého. Pro tyto případy si u nás můžete sjednat pojištění hypotéky.

„Kupujete dům, pozemek či byt v družstevním vlastnictví? Nebo jen chystáte rekonstrukci? Máte zájem o americkou hypotéku? Nic není problém, máme širokou nabídku hypoték , ze kterých si určitě vyberete!“
Igor Staníček

Hypoteční kalkulačka vypočítá výši pravidelné měsíční splátky hypotéky potřebné ke splacení celé výše hypotéky včetně úroků. Poplatky, například za poskytnutí úvěru, vedení úvěrového účtu, atd. nejsou v tomto výpočtu v hypoteční kalkulačce zohledněny.

V případě, že uvažujete o financování nového bydlení, chcete provádět rekonstrukce a stavební úpravy nebo potřebujete pouze poradit tak jste na správné adrese.

 – je určen občanům České republiky i cizincům s trvalým pobytem v ČR a přiděleným rodným číslem. U manželů musí být alespoň jeden z nich občanem ČR nebo mít povolení k trvalému pobytu. Jde o úvěr, který slouží k investování do nemovitostí a jehož splacení je zajištěno z kapitálového životního pojištění nebo stavebního spoření uzavřeného u Modré pyramidy stavební spořitelny.

«Nabídka hypoték» - obrázky. Další obrázky «Nabídka hypoték».