2017-10-18 08:56

Obce na Břeclavsku zatím solární elektrárny stavět nemohou, prý by to pohledově znehodnotilo krajinný ráá se ale dál.

Výpočet úroků

Dobry den,chtela jsem se zeptat,zda mohu uzavrit manzelstvi kdyz jsem v insolvenci,ktera mi byla schvalena nedavno a teprve zacnu splacet a jaky na to bude mit vliv muj budouci manzel ktery je momentalne na urade prace a nejaky ten dluh na jeho jmeno je veden. Dekuji

Časté otázky | Ministerstvo financí ČR - Zavedení eura

Rozhodli jste se pro stavbu nebo rekonstrukci domku či renovaci venkovské chaloupky, architektův návrh leží na stole, přemýšlíte nad novou kuchyňskou linkou a představujete si barvy stěn pokojů. Důkladné plánování těch nejdůležitějších věcí, které zajišťují opravdový komfort a obyvatelnost prostoru, vám ale přijde jako nutné zlo. Možná jim úplně nerozumíte, možná ani nevíte, jaké možnosti se vám nabízejí. Jedná z věcí, kterou bude také nutné řešit je systém vytápění prostor. Kolikrát jste již slyšeli spojení „teplo domova“?

Nejčastější otázky a odpovědi - INS partner

Insolvenční správce nicméně postupoval jednoznačně v rozporu se zákonem. Pro jeho počínání nenalézáme žádné logické ani právní vysvětlení. Věříme, že se Vaší žádostí bude insolvenční soud v co nejbližší době zabývat a zjedná v této věci nápravu.

Můžete teoreticky informovat exekutorský úřad o skutečnosti, že se jedná o Váš jediný příjem, jehož výše nepřekračuje nezabavitelné minimum, nicméně v praxi tento postup příliš nefunguje, pracovníci exekutorského úřadu na to nebudou brát zřetel a bankovní účet zůstane dál zablokován.

Ja bych se chtěla jenom zeptat, jestli je možně dat tu exekucí na minimum, když je to podane. Pokud ano, tak kde a jak bych to měla řešit Děkuji předem za odpověď

Martin Bursík, Irena Plocková a Petr Štěpánek na včerejší tiskové konferenci reagovali na současnou situaci programu Zelená úsporám. Program považují za úspěšný. Doporučují urychleně jednat o prodeji dalších emisních kreditů. Nejsou pro krácení dotace. Videozáznam celé konference naleznete uvnitř článku.

Praha - Spíše vlažný. Tak by se dal označit dosavadní zájem domácností o fixace cen elektřiny na rok 7565. Byť už energetické společnosti tuto novinku propagují několik týdnů, zákazníci, kteří na ni kývli, se počítají na desítky, v lepším případě na stovky.

Dobrý den. Mám dotaz. Přesto, že byla na mě exekuce neoprávněná, splácím ji dál. Poslal sem návrh na spl. řed půl rokem. Do dneška nemám odpověď žádnou (ani kladnou ani zápornou ). Přesto že splácím a skoro polovinu mám splacenou, přišel mi od exe platební příkaz cca 7555,-.podal sem námitku. Přes dobrovolné splácení
dle mého návrhu . mi hrozí zablokování účtu. Co mám dělat dál, když nyní víc jak 7 tisíce nemůžu splácet a blokací účtu mi hrozí nemít ani na jídlo nájem atd. Mají nárok blokovat účet, když se snažím závazek splatit splátkami? Díky za odpověď.

Pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou , pak by měla mít platnost delší dobu než jeden rok. Po ukončení nebo uplynutí doby tohoto pracovního poměru zároveň musíte bance doložit jeho prodloužení, případně fakt, že jste uzavřeli pracovní poměr s novým zaměstnavatelem. U podnikatelů banka vyžaduje, aby v uplynulém zdaňovacím období podnikali alespoň určitou dobu (většinou je minimum šest měsíců). Od 6. dubna se musí překládat daňové přiznání za minulý rok, do konce března je možné předložit přiznání za předminulý rok.

«Kalkulátor úroků» - obrázky. Další obrázky «Kalkulátor úroků».