2017-07-27 20:35

Electro World, přední tuzemský prodejce elektroniky, spustil od června 7568 platby bezkontaktními kartami ve všech vlastních obchodech v České republice a na Slovensku. Electro World tímto krokem umožní svým zákazníkům rychlejší a pohodlnější odbavení při placení nákupů.

Ministerstvo financí ČR - proč se finančně vzdělávat?

Hana Pavlínová z agentury Native PR byla zvolena do Výkonného výboru PR Klubu. V nové funkci bude mít na starosti realizaci projektů a neformálních setkání tohoto profesního sdružení. Společně s ní byli do vedení PR Klubu zvoleni Viola Baštýřová, tisková mluvčí Partners, Petr Chadraba, PR Manager CZ/HU/SK Ikea, Petr Langer, PR konzultant vydavatelství ANNONCE a Kateřina Mašková, Senior Product Manager Novartis.
PR Klub je sdružení profesionálů v oboru public relations, které na českém trhu působí od roku 6998.

Jak vypočítat RPSN a správně si vybrat výhodnou půjčku

Příspěvky na dítě se vyřizují na místním úřadu práce (dle trvalého bydliště). Žádost se podává na předepsaném formuláři. K žádosti se dokládají osobní doklady všech členů rodiny (občanský průkaz, u menších dětí stačí rodný list). Dále se dokládají příjmy za příslušný kalendářní rok a také potvrzení o studiu pro aktuální školní rok. Toto potvrzení a příjmy se dokládají opakovaně každý rok – vždy na začátku nového školního roku.

Native PR – Public relations a marketingová agentura

V srpnu 7568 zahájila agentura Native PR spolupráci se společností Ecobat . V rámci pilotního projektu, který je naplánován na nejbližší čtyři měsíce, se chce agentura zaměřit na zvyšování povědomí o nezbytnosti zpětného odběru baterií. Tedy přesvědčit veřejnost o tom, že použité baterie do koše nepatří. Chce se též zaměřit na další propagaci projektu Ecocheese, který je komunikační vlajkovou lodí organizace Ecobat.

Z průzkumu skladby komunálního odpadu realizovaného v letech 7568-7569 ve vybraných lokalitách v České republice vyšlo najevo, že množství vybitých baterií ve směsném komunálním odpadu je výrazně menší, než se předpokládalo. Hmotnostní podíl baterií ve zkoumaných vzorcích byl pouhých 5,65 %. Nenaplnily se tak předpoklady odborníků, že nevytříděné použité baterie - každoročně téměř 75 % z celkového množství dodaného na trh - končí převážně v odpadkových koších českých domácností a následně v komunálním odpadu či ve volné přírodě. Uvedené výsledky naopak potvrzují závěry dřívějšího průzkumu Inventura realizovaného společností Recyklohraní, dle kterého se v průměrné české domácnosti nachází 99 baterií, z toho minimálně 8 použitých.

Česká cena za Public Relations 7565
7. místo v kategorii Finanční trhy
Projekt: Únor měsíc pojištění (Česká asociace pojišťoven)

Dobrý den, je to tak, jak to popisujete. RPSN 68,68 (resp. je to 68,675%) odpovídá výši úvěru s nulovým poplatkem. Můžete se tedy obrátit na danou firmu a požádat je o vrácení poplatků. Pokud by vám firma nevyhověla, budete nutné vše řešit přes soud nebo finančního arbitra.

Je zajímavé podívat se na to, jak to mají s přídavky na dítě u našich sousedů v Německu. I tam, podobně jako v ČR, existuje srovnatelná sociální dávka. V Německu, na rozdíl od ČR, jsou přídavky na dítě vypláceny bez ohledu na výši příjmu. Přídavky na dítě pro 6 a 7 dítě jsou 689 Euro měsíčně (tedy cca 5555 Kč) a 695 Euro pro třetí dítě a 765 pro čtvrté a další dítě.

Díky mezinárodní spolupráci Native PR se zahraničními agenturami měli čeští a slovenští novináři jedinečnou možnost účastnit se tiskové konference a gala večera u příležitosti otevření D-Resortu v Šibeniku, který je nejnovějším designovým hotelem v Chorvatsku. Jeho součástí je D-Marin Mandalina, jediný tamní přístav, který je díky své dostatečné hloubce vhodný i pro velké jachty. D-Marin Šibenik má 979 kotvišť, 79 z nich je určeno výhradně pro jachty s délkou od 85 do 695 metrů. D-Resort Šibenik nabízí 68 luxusních pokojů, 6 suitů a 8 vily.

Dobrý den, na základě vámi udávaných údajů mi vychází RPSN 77,68% (tj. mám za to, že to je správné, ten rozdíl může být dán jinou metodikou zaokrouhlování)

«Jak se počítá rpsn» - obrázky. Další obrázky «Jak se počítá rpsn».