2017-07-27 15:24

Na toto téma jsem odpovídal v tomto komentáři http:///navod-jak-zrusit-facebook-ucet#comment-787

Equa bank - Moderní banka bez poplatků a pro každého

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda když zruším účet na fb natrvalo, tak jestli zůstanou lidem, se kterými jsem si psala zprávy uloženy.
Předem moc děkuji za odpověď.

Café PRÁH tréninková kavárna Brno

Pokud vím, tak by přátelům nemělo přijít žádné upozornění, že jste znovu aktivovala Facebook. Zaručit to ale opravdu nemohu.

EKnihy přehledně a rychle na eKNIHOVNA:CZ

Doplatil jsem kreditní kartu po několika letech, lichvářské podmínky, málem mě to zrujnovalo, RB jen volá a vyhrožuje, že by mi dala pokutu. Přeplati jsem 5 násobek pujčené částky. I po zrušení si vymyslelí další úrok, který začaly vymáhat tak, že mi automat volal z pevné linky a chtěl po mě, abych volal na linku se zvláštní sazbou, kde mi řekly, že jim musím ještě doplatit úrok. Je to opravdu banda loupežníku, nepučujte si žádné peníze od nich. Nepíšu jméno aby se mě nikdo nemstil jinak je vše pravda!

Druhou možností jak zmizet z Facebooku je trvalé zrušení účtu. Pokud přistoupíte k tomuto kroku, musíte si být jistí, že se opravdu již zpět na Facebook nevrátíte. Dojde totiž ke smazání účtu i se všemi přidruženými daty , tj. zatímco u deaktivace účtu se můžete kdykoliv vrátit a pokračovat tam, kde jste skončili, u této volby při případném návratu začínáte s prázdným profilem.

Dobrý den, chci zrušit účet na fb trvale a chci se zeptat, zda po 69 dnech přijde nějaké potvrzení mailem, že došlo ke smazání účtu. Děkuji

U Facebook strá nek je to podobně jednoduché . Zobrazte si svoji Facebook Strá nku, kde jste sprá vcem. Nahoře v menu má te položku Upravit strá nku. Na tu klikněte a zvolte položku Role sprá vců. Na zobrazené strá nce pak můžete zadat jmé no nové ho sprá vce a nastavit mu jeho roli. Je nutné jako roli nastavit Manažer, aby daný uživatel mohl po va&scaron em odchodu z Facebooku plně spravovat strá nku.

Nesouhlas mi vůbec nevadí a určitě mě nemůže urazit:) Facebookem zblbnutej nejsem, uká žu se tam třikrá t čtyřikrá t tý dně na pět minut a to mi stačí . Nemusí m tam trá vit hodiny.

7. Smazání historie Facebook má dostatečné kapacity na to, aby byl schopen uchovávat konverzace po celou dobu své existence. V nejbližších letech bych tedy rozhodně nepočítal s tím, že by došlo k nějakému promazávání historie. I u ICQ bylo možné uchovávat historii komunikace na poměrně dlouhou dobu, když se nastavil dlouhý interval archivace.

Moc dobře té deaktivaci nerozumí m po deaktivaci profilu mě moji přá telé budou mí t stá le v přá telí ch, budou mi moci posí lat zprá vy atp.? Nechce se mi udělat ten radiká lněj&scaron í krok, ale momentá lně cí tí m potřebu z facebooku zmizet, nebý t viděna, čtena, ale kouká m, že to asi není možné . Děkuju za odpověď.

«Firemní účet zdarma» - obrázky. Další obrázky «Firemní účet zdarma».