2017-10-13 00:49

Dobrý sluha, ale zlý pán. S kreditní kartou čerpáte úvěr od banky nebo nebanky. Může vám ušetřit pár tisícovek díky různým bonusovým programům a ještě vám pomůže dobře nastavit finanční tok peněz - vaše totiž budou ležet na účtu. Ale také vás může pomysleně sedřít z kůže, pokud to s jejím čerpáním přepísknete.

Anglie | Platba daní

- Pokud uvažujete o koupi nového bytu, v ideálním případě by měl proces začít ještě předtím, než je byt hotový.

Pojištění léčebných výloh v zahraničí | Ušetř

Na soukromé nemocnice narazíte v zahraničí mnohem častěji než u nás, proto si všímejte toho, jestli pojišťovny proplácení ošetření i v těchto zařízeních. Někdy se můžete totiž setkat s tím, že pojišťovny platí jen ošetření ve veřejných zdravotních institucích.

Hypotéky se usadily na hladině dvou procent, zdražují

Když potřebujete trošku víc peněz a máte čas i z čeho je splácet. Na auto, na pračku, na vyplacení podílu, na studium na cokoli. Spotřebitelský úvěr je bezpečný finanční produkt, jen jich nesmíte mít příliš moc. Úrokové sazby hodně kopírují vaši bonitu, takže můžete mít sazbu třeba jen 5,9 % ., ale i 68 % . Průměr je okolo 66 %.

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Na horké letní dny se těšíme celou zimu, ale když přijdou, snažíme se před žhavými slunečními paprsky ochránit. Máte-li dům, je jedinečnou ochranou nabízející příjemný stín terasa nebo pergola. Poradíme vám, jak si vybrat správný typ právě pro váš dům a zahradu.

K tomu abyste mohli v UK pracovat budete potřebovat National Insurance Number. Přestože se číslo jmenuje 8777 insurance 8775 není stejné jako vaše zdravotní číslo takzvané 8777 NHS  number 8775 .

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Nespoléhejte na to, že na území Evropy si vystačíte s kartičkou pojištěnce EU. V zemích mimo Českou republiku si totiž pacienti platí mnohem více za běžné ošetření i léčbu, protože zde mají vyšší spoluúčast. Například ve Francii, přestože si každý platí zdravotní pojištění, musí člověk při návštěvě doktora hradit i tak 85 % ceny zákroku. Díky Evropskému průkazu zdravotního pojištění vám při návštěvě nemocnice budou účtovat služby stejně jako místním. Pokud se chcete vyhnout vysokým platbám za ošetření nebo léčení v zahraničí, zařiďte si cestovní pojištění.

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 69 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

«Druhy hypoték» - obrázky. Další obrázky «Druhy hypoték».