2017-07-27 17:08

Heslo do internetové samoobsluhy jednoduše obnovíte na stránce v sekci samoobsluha pod přihlašovací tabulkou, kde naleznete odkaz „Zapomněli jste heslo?“

DATART | Jak zaplatit - platební metody

Dobry den jsem na materske dovolene muj prijem je 66555 bych pujcit najde se negdo slusny gdo pujci bez poplatku predem a ruceni nemovytosti us tolikrat sem nalitla je to hrozny co tady je podvodniku mesicne mohu splacet 7555t prosim ozvete se specha to tel 777595758 predem dekuji

Penzijní fond České spořitelny

Aktivace a vedení dobíjecí platební karty je zdarma, stejně jako veškeré platby v obchodě i na internetu. Informace o poplatcích spojených s používáním karty naleznete na internetových stránkách v sekci ceník. 

|Univerzální dobíjecí Mastercard platební karta

Nemůžete doložit svůj příjem a Vaše jméno figuruje v registru dlužníků? Bankovní sektor se k Vám obrací zády? Produkt peníze ihned možná vyřeší Vaši finanční situaci. Ať už potřebujete malý či velký finanční obnos, půjčky-ihned Vám dokážou pomoci.

Velmi komfortní platba pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky jste automaticky přesměrováni na platební bránu Raiffeisenbank, kde po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Platbu následně evidujeme na našem účtu během několika minut.

V rámci bezkontaktních plateb je z bezpečnostních důvodů nastaven také tzv. souhrnný limit pro bezkontaktní platby, který činí 7 555 Kč. V případě překročení tohoto limitu není možné platbu dokončit a je nutné vložit kartu do platebního terminálu a zadat PIN kód. Poté je opět možné u plateb do 555 Kč platit bezkontaktně a bez zadání PINu.

Nejpohodlnější platební metoda. Zaplatíte hotově nebo platební kartou v místě a čase převzetí zboží, platba probíhá shodně jako na prodejně. Pokud platíte kartou, zajistěte si dostatečnou hotovost a limit na své kartě, jinak nebudeme moci platbu přijmout.

Dobrý den, potřebovala bych rychle půjčit 755 555,-kč. Mohu splácet 85 95 555,-kč/měsíčně.
Děkuji za nabídky!

Dobrý den,
četla jsem váš inzerát na webových stránkách a chtěla bych si od vás půjčit jsem na mateřské dovolené.Byla by táto možnost?S penězi spěchám,děkuji moc.

V případě platby v cizí měně nebo platby autorizované nejprve v českých korunách, ale nakonec zúčtované společností Mastercard v cizí měně, je na částku platby aplikován směnný kurz.

«Chytrá karta české spořitelny» - obrázky. Další obrázky «Chytrá karta české spořitelny».