2017-07-27 11:57

Potrebuji pujcku na smenku nebo jinou zadnou zastavu ani ochoten zaplatit vyssi moc to ozvete se ,predem dekuji

Glosy | PhDr. Petr Hampl . – řízení a podpora prodeje

Pujčím každemu poctívemu člověkovi s ketrým se da dohodout přijedu vyplatit až domu po cele čr a sk
už jsem pujčil dohromady cca 786 855 kč mate zajem napište

Pracovně právní poradna zdarma pro zaměstnance

Firma má zaměstnance v obchodě, kde pracují krátký a dlouhý týden. Když jim vyjde směna na víkend a je svátek, není to přesčas, náleží jim náhradní volno nebo 655% příplatek? 655% příplatek by byl za 67 hod? Děkuji a přeji hezký den. Jiřina

Půjčka od lichváře - 100 půjčky

ODPOVĚĎ:
Tato možnost zde není. Vlastnická práva k danému bytu (jednotce) náleží jeho majiteli. Společenství vlastníků jednotek není oprávněno zasahovat do tohoto vlastnického práva a činit za majitelku jakékoliv právní kroky, např. Vámi zmiňovaný násilný prodej a vystěhování. Tyto kroky musejí být činěny ze strany vlastníka bytu.

Měsíční příjem mám 75 Kč , mohu splácet Kč měsíčně nebo celou částku uhradit ve 9 5 splátkách. Jsme lidi, domluvíme se

OBČAN-VĚCNÉ BŘEMENO
OBČAN-DAROVÁNÍ, VLASTNICTVÍ
- Darování nemovitosti neteři, věcné břemeno dožití dárci a jeho manželce, manželovi
- Darování bytu, domu neteři, věcné břemeno dožití dárci a jeho manželce, manželovi
- Darování nemovitosti synovci, věcné břemeno dožití dárci a jeho manželce, manželovi
- Darování bytu, domu synovci, věcné břemeno dožití dárci a jeho manželce, manželovi
FINANCE-DANĚ
- Darování bytu, domu neteři, synovci - daně, zdanění daru
- Darování nemovitosti synovci, neteři - daně, zdanění daru

Jen by do toho měl být vnesen prvek demokracie, aby občané mohli hlasovat, kdo bude zatčen příště. Navrhuji začít Dientsbierem a Šabatovou.

K evropským dějinám vždy patřilo i to, že se nacházeli lidé, kteří podnikali skutky statečné, odvážné, vznešené, ale zároveň nerozumné. Největší básník evropského romantismu zemřel ve válce proti Turkům, kam odjel jako dobrovolník. Jiní se raději nechali umučit, než by formálně odvolali nějakou náboženskou doktrínu (z dnešního pohledu totálně bezvýznamnou). I díky nim naše civilizace přežila. I díky nim tady postupně vyrostl svobodný svět.

Zdá se mi, že problém je v tom, že taková mamina nemá žaludek ani schopnosti na mocenské hry, bez kterých vás žádná politická strana nedá na volitelné místo kandidátky. Máme politický systém, jehož smyslem je vybrat několik set nejhůře bezskrupolózních lidí z celé země a nechat je rozhodovat. Ten systém ještě nefunguje úplně dokonale, občas tam prorazí nějaký docela slušný člověk. Ale zdokonaluje se. Už 65 let platí, že každá vláda je horší než byla ta před ní.

ODPOVĚĎ:
Pokud lze dotaz chápat tak, že bylo rozvedeno manželství a v rámci rozvodu byla uzavřena dohoda o vypořádání společného jmění manželů, jejíž součástí je úprava výživného na rozvedenou manželku, pak je tato dohoda závazná a pokud podle ní nebude plněno, je nárok exekučně vymahatelný. Doporučeným dopisem od ní odstoupit nelze. Lze samozřejmě podat i žalobu na stanovení jiného výživného, nicméně s ohledem na existující dohodu by soud jakožto hlavní důkaz zvažoval onu dohodu se stanovením výživného. Návrh na změnu výše výživného může podat jak manželka, tak manžel.