2017-07-27 03:20

Proti neschopnosti splácet je také možné se pojistit – pak budete chráněni před důsledky úrazu, dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity nebo ztráty zaměstnání. Pojišťovna za Vás bude hradit splátky nebo i zbývající část dluhu. Detailní informace najdete zde.

Hypoteční kalkulačka | ČSOB

Zvážím, co si plánuji pomocí úvěru pořídit a zda to skutečně potřebuji. Pokud si beru půjčku na hmotnou věc, měl bych z ní mít užitek i potom, co ji splatím. Rozhodně si nepořizuji více spotřebitelských úvěrů najednou.

Buřinka

Váš příspěvek do celostátní benefiční sbírky „Akce cihla" odmění Buřinka poukázkou ve výši 555 Kč na uzavření nové smlouvy o stavebním spoření.

Termínované vklady | Pení

K půjčce přistupuji obezřetně. Dávám si pozor na přemrštěné smluvní pokuty, které znemožňují předčasné splacení úvěru, a vysoké smluvní penále za sebemenší prodlení ve splátkách. Obezřetný jsem také v případě inkasních plateb či bianco směnek.

ISSN 6768-7767. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Pení vydává společnost Partners media, .
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

Obecně platí, že čím déle necháte peníze na termínovaném účtu ležet, tím vyšší úrok banka nabídne. V praxi se můžete setkat se dvěma typy úročení – fixním a variabilním. Fixní neboli pevné úročení znamená, že úrok je po celou dobu trvání vkladu stejný. Variabilní neboli pohyblivá sazba se mění podle situace na trhu a sazeb vyhlašovaných Českou národní bankou.

Financování vašeho bydlení si bereme na starost my. Až 6 555 555 Kč vám půjčíme bez zajištění. Rekonstrukce koupelny nebo oprava střechy nikdy nebyla jednodušší.

9. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Finanční rezerva představuje odložení části finančních prostředků pro případ mimořádných výdajů. Obecně se jako přiměřená výše bere 6ti násobek měsíčních příjmů (či výdajů), minimum pak 6 – 8 násobek měsíčních příjmů jako krátkodobá a okamžitě dostupná rezerva uložená na snadno dostupných (likvidních) běžných nebo spořicích účtech. Vhodným způsobem tvorby finanční rezervy je odkládání části pravidelného příjmu ve výši cca 65% a nezbytná je pravidelnost spoření, tedy neodkládat „co zbyde“, ale každý měsíc vždy 65% odložit stranou.

Až 85 555 Kč máte neustále po ruce. Stačí uzavřít jednu smlouvu a můžete si pro peníze sáhnout kdykoli. A vyjde vás i o více než polovinu levněji než nákup na splátky.