2017-07-27 08:10

Dobrý den,
v tomto konkrétním případě by peníze měly být na účtě hned následující den, tedy . během dopoledních hodin.

Tuzemský bezhotovostní platební styk - rychlý převod peněz

V případě ztráty nebo odcizení průkazu totožnosti může odesílatel využít neplacenou službu Kontrolní otázka a odpověď, která je možná pouze v některých státech. Kontrolní otázka a odpověď je povinná při zasílání do většiny afrických států.

Převody peněz - Převody peněz - Česká pošta

Jak dlouhá je doba převodu peněz mezi bankami nás asi zajímá především pokaždé, když platbu zadáváme na poslední chvíli a nebo naopak pokud nám mají peníze na účet dorazit. Ubezpečuje vás plátce o tom, že platbu odeslal už před několika dny, a že chyba musí být nejspíš na straně banky? I výjimky se mohou stát, nicméně v těchto případech v drtivé většině chybuje odesílatel, který obvykle žádnou platbu neodeslal.

Převod peněz z Německa - která služba je nejlevnější a

WESTERN UNION® poskytuje klientům služby převodu peněz do několika minut po celém světě a bez použití bankovních účtů. Pobočky pro ČR naleznete v naší sekci "Pobočky" nebo celosvětově na webu  WESTERN UNION®. Postup je jednoduchý. Stačí navštívit vámi vybrané místo WESTERN UNION® a postupovat následovně, dle požadované služby: treter

Stejně jako u převodů z ostatních zemí EU můžete pro převod z Německa využít nabídku od některého z internetových peněžních portálů. Peníze lze přeposlat tradičně skrze tyto služby:

Dobry den chci se zeptat jestli je možné zda banka převádí peníze i o víkendu? Jedná se o banku z České Spořitelny do mBank.
Moc děkuji za odpověď

Peníze z Německa lze odesílat přímo v eurech , přičemž do ČR přicházejí přepočítány na koruny dle platného kurzu. Existují i německé banky, jež se na převod do České republiky specializují. Pochopitelně, převod peněz ze zahraničí je spojen s poplatky , které tak bývají hlavním kritériem pro zvolení určité společnosti, potažmo služby, zaměřující se na převod. Důležité je, uvědomit si, zda budete posílat peníze pravidelně nebo spíše jednorázově a zda se bude jednat o vysoké obnosy nebo běžnější sumy v řádu několika tisíců korun. Výhodnost určité peněžní služby totiž může ovlivnit některý z výše nastíněných faktorů.

Dobrý den,
pokud byly peníze odeslány až po 66. hodině, měly by být na účtě až pozítří. Například byly-li odeslány . v 66:85 h, na účtě byste je měl/a mít . v dopoledních hodinách.

Odesílatelem a příjemcem může být fyzická osoba, státní příslušník ČR i cizí státní příslušník. Odesílatelem může být též právnická osoba s uvedením fyzické osoby, která peníze vplácí. Příjemce může požádat o výplatu poukázané částky u kteréhokoliv pracoviště zajišťujícího službu WU v dané zemi.

Platí pro tyto státy:
Albánie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Estonsko, Gruzie, Chorvatsko, Kazachstán, Kosovo, Kyrgyzstán, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Moldavsko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Severní Kypr, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Ukrajina, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán

«Prevod penez» - obrázky. Další obrázky «Prevod penez».