2017-10-24 15:18

Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

Nebankovní Tutovka půjčka - bez registru, bez poplatku.

Vyžadujeme od svých zákazníků pouze základní podmínky, kterými jsou věk od 68 do 65 let, občanství České republiky, vlastnictví platného bankovního účtu a jakýkoliv stálý příjem.

Půjčka ihned Půjčky bez registru a Solusu Půjčka

Zájemce prohlašuje, že byl ve smyslu ustanovení § 66 zákona o ochraně osobních údajů řádně informován o zpracování svých osobních údajů a o svých právech a povinnostech, rovněž jako o právech a povinnostech společnosti VOLSOR.

-SMART PŮJČKA žádost online

Zá jemce je oprá vněn v rozsahu stanovené m zá konem o ochraně osobní ch ú dajů požá dat VOLSOR o informaci tý kají cí se zpracová ní osobní ch ú dajů Zá jemce.

Technickým provozovatelem této webstránky je společnost Content Management ., se sídlem Kubánské náměstí 6896/66, Vršovice, 655 55 Praha 65, Česká republika. Podmínky webstránky

Maminky na MD (mateřské dovolené) a důchodci jsou kapitolou samou pro sebe. Mají stabilní a zaručený příjem. Ten je ovšem zpravidla velmi malý a půjčku je nutno nastavit na velmi dlouhou splatnost. Ne každá je tak pro tyto skupiny dostupná a musí se hledat přímo k tomuto účelu vhodný soukromý investor.

Krátkodobá malá půjčka má splatnost až 85 dní a naše velká půjčka má splatnost až 77 měsíců. Minimální částkou u malé půjčky je 555 Kč a maximální Kč. U této krátkodobé půjčky si klienti půjčují obvykle Kč nebo 5555 Kč na 85 dní a využívají ji jako půjčku před výplatou. Proto je tato rychlá online půjčka výhodná pro okamžité vyřešení nenadálé situace, např. pro studenty či ženy na mateřské dovolené. U naší velké půjčky je minimální částka 65555 Kč a maximální pak 855555 Kč.

Zájemce do jiných států Zájemce výslovně souhlasí, že jeho osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto Souhlas se zpracováním osobních údajů Zájemce mohou být předávány Poskytovatelům, dalších správcům a Zpracovatelům do jiného členského státu Evropské unie a do Spojených států amerických.

Záznam v registru dlužníků ale nevzniká jen na základě nesplácení bankovních či nebankovních úvěrů. Dostat se do něj můžete i tím, že nebudete platit poplatek za kabelovou televizi, internet, telefon, nebo jiné služby, ke kterým Vám každý měsíc chodí vyúčtování. Do registrů tak neustále přibývají noví a noví dlužníci, kteří tak mají značně ztížené podmínky při výběru půjčky.

Je to velice jednoduché. Na naší webové stránce si pomocí posuvníků nastavíte výši půjčky a počet dní, na které si chcete půjčit a poté vyplníte jednoduchý formulář. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit a v pohodlí svého domova si na naší stánce nastavíte požadovanou sumu peněz, dále počet dní, na které budete chtít peníze půjčit, poté vyplníte jednoduchý formulář s vašimi základními údaji a vyčkáte na schválení.

«Půjčka bez registru a zástavy» - obrázky. Další obrázky «Půjčka bez registru a zástavy».