2017-07-27 08:30

VOLSOR shromažďuje, zpracovává a uchovává osobní údaje včetně rodného čísla (dále též jen "osobní údaje") zájemce o poskytnutí finančních služeb (dále též jen "Zájemce"), a to ve smyslu zákona číslo 656/7555 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen "zákon o ochraně osobních údajů").

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Společnost INTERSTORE CAPITAL . není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL . je vázaným zástupcem firmy VOLSOR ., IČO: 568 85 566 DIČ: CZ56885566 sídlem Praha 6, Staré Město, Na Příkopě 897/9, PSČ 665 55 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 756887

Rychlá online půjčka bez registru až Kč na 6 let

Vždy se snažíme být o krok napřed před konkurencí. Naší prioritou je vaše spokojenost. Nemusíte se bát skrytých poplatků a poplatků předem. Pokud se vám naše nabídka nebude z jakéhokoli důvodu líbit můžete ji jednoduše odmítnout bez jakéhokoli postihu.

Půjčka bez doložení příjmu a registru – Půjčky

Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou řešením financování pro lidi, kteří nemohou doložit svůj příjem ze zaměstnání nebo podnikatelské činnosti. Také je řešením pro ty, kteří ztratili zaměstnání a potřebují překlenout období, kdy nemají žádný příjem.

Služby Fenix půjčky mi velmi pomohly v mé nenadálé situaci, kdy jsem potřeboval peníze na nájem. Z další výplaty jsem půjčku splatil a mohl jsem být v klidu.PŮJČKA 555 KČ AŽ 9 555 KČ Splatnost: 6 až 85 dní Peníze do 65 minut Nekontrolujeme registry dlužníků K půjčce budete potřebovat: OP, bankovní účet a mobil Nemusíte být zaměstnanec Není třeba žádné potvrzení o příjmu Půjčka je vhodná i při mateřské dovolené Naše rychlá půjčka bez registru je pro Vás správnou voulbou pokud Jste starší 68 LET Žádat o půjčku můžete pokud je Vám 68 až 65 let.

Věk od 68 do 65 let
Občanství České republiky
Vlastnictví platného bankovního účtu, na který budou peníze převedeny
Stálý příjem, jako záruka schopnosti půjčku splácet

Podmínky společnosti Leadsor se řídí platnými právními předpisy Velké Británie a Severního Irska. Veškeré spory vzniklé v souvislosti s využíváním webových stránek a jejich obsahu budou projednávány příslušným soudem, a to v souladu se zákony Velké Británie a Severního Irska.

INTERSTORE CAPITAL . IČO: 55959795 sídlem Praha 6, Staré Město, Rybná 766/79, PSČ 665 55, SZ: C 768986 vedená u Městského soudu v Praze

Osobní ú daje Zá jemce mohou bý t dá le zpří stupněny zpracovatelům osobní ch ú dajů, tedy osobá m, s nimiž má VOLSOR uzavřenou smlouvu o zpracová ní osobní ch ú dajů ve smyslu § 6 zá kona o ochraně osobní ch ú dajů (dá le té ž jen "Zpracovatelé ").

«Půjčka bez příjmu a registru» - obrázky. Další obrázky «Půjčka bez příjmu a registru».