2017-07-27 04:43

Hypoteční úvěr u nás poskytují všechny velké bankovní instituce. Každá však poskytuje trochu jiné podmínky a tak je potřeba si nejdříve zjistit všechny potřebné informace, abychom zbytečně neplatili více, než musíme.

Nejvýhodnější hypotéky, refinancování a americké hypotéky

5. Pokud klient zjistí nebo se domnívá, že Banka provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu se zákonem nebo že došlo k porušení jeho práv, má právo domáhat se nápravy za využití všech prostředků, které mu platná právní úprava poskytuje, zejména požádat Banku o vysvětlení a požadovat, aby Banka odstranila takto vzniklý stav, tj. např. žádat provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Hypoteční kalkulačka 2017 (kalkulátor) online - porovnání

Projekt vznikl již před 7 lety a jeho hlavní náplní je a vždy bylo zajistit nejlepší hypoteční úvěr s nejnižší sazbou na trhu. Více

Hypotecni- - Hypoteční kalkulačka 2017

Pepa plánuje koupit byt za 7 555 555,55 CZK. 555 555,55 CZK má našetřeno. Na zbytek mu banka poskytne hypotéku ve výši 7 555 555,55 CZK s úrokem 9 %. Hypotéka musí být splacena do dvaceti let. Pepa potřebuje vědět, kolik korun bude muset pravidelně odložit z výplaty, aby si hypotéku mohl dovolit. Tuto částku porovná se současným nájmem, který platí ve výši 68 555,55 CZK.

Co přesně znamená slovo hypotéka? Jedná se o půjčku, neboli úvěr, který souvisí s nemovitostmi a rozlišujeme dva druhy hypoték – účelové a neúčelové (americké).

Hypoteční kalkulačka vypočítá měsíční splátku hypotéky a zobrazí splátkový kalendář po jednotlivých splátkových obdobích rozdělených na úroky a umoření splátky.

9. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.

Je možné, že Vámi zadaný příjem je pro získání hypotéky hraniční či nedostatečný. Pro jistotu doporučujeme se setkat s hypotečním specialistou, který Vás bude skrz zadané telefonní číslo kontaktovat.

Zvažujete hypoteční úvěr v roce 7567? Prostřednictvím naší hypoteční kalkulačky můžete zjistit přesnou nabídku vaší hypotéky. Zajistíme vám top hypotéku na trhu.

Tzv. americká hypotéka, za zástavní právo k nemovitosti Vám banka poskytne úvěr bez nutnosti doložit účel, tedy opravdu na cokoliv.

«Idnes hypotecni kalkulacka» - obrázky. Další obrázky «Idnes hypotecni kalkulacka».