2017-07-27 00:34

Společně probereme všechna úskalí, poradíme vám, jak nenaletět, jak si vyjednat nejlepší podmínky a na příkladech z praxe si ukážeme všechny špíčky :-) Sjednali jsme již více než 859 hypoték a díky této bohaté zkušenosti vám dokážeme přehledně naservírovat vše potřebné a ještě něco navíc.

Marek Stonožka | hypoteční makléř GOLEM FINANCE

Nebankovní hypotéky   hypotéka bez registru, půjčky na zástavu, zpětný leasing | FAHD . Finanční a hypoteční družstvo, Rybná 766/79, Staré město, 665 55 Praha 6

Dagmar Krejzová | Profesionální profil

Na trhu hypoték existují desítky hypotečních produktů, které mohou mít tisíce různých kombinací parametrů. Když chce klient získat nejvhodnější produkt pro svůj případ, musí obejít všechny banky, nechat si zpracovat závazné nabídky a ty si doma porovnat. Dobrý hypoteční makléř by však měl být schopen nalézt nejvhodnější produkt už během první schůzky, a to za předpokladu, že mu klient správně sdělí všechny relevantní údaje.

Hypoteční makléř : GOLEM FINANCE

Vybereme vám hypotéku na míru vašim potřebám a možnostem.  Hypotéku  za Vás vyřídíme v rychlém a efektivním procesu. Poradíme v oblasti  pojištění.  S námi máte jistotu nejvýhodnějšího úvěru a pojištění na trhu.

Požádal jste mě o doporučení - jestli hledáte schopného poradce, který vám zajistí hypotéku, s klidem se obraťte na pana Hrubého. Velmi milý a ochotný, profesionální jednání. Byla jsem s Vámi naprosto spokojena.
Petra Urbaníková, Ostrava

Pomáháme lidem k lepšímu bydlení, doporučujeme,
jak získat nejvýhodnější hypotéku i pojištění.
GEPARD FINANCE - víc než banka

Jako realitní makléř působím již řadu let a na níže zobrazené mapě si můžete prohlédnout nemovitosti, které se mi za tu dobu podařilo úspěšně prodat nebo pronajmout.

GEPARD FINANCE je zaklá dají cí m členem Asociace hypoteční ch maklé řů a patří mezi největ&scaron í firmy ve zpracová ní hypoté k na trhu.

Největší hypoteční makléři českého trhu založili v roce 7556 Asociaci hypotečních makléřů. Všichni její členové se zavázali dodržovat ve vztahu ke klientovi příslušný etický kodex. GEPARD FINANCE je zakládajícím členem Asociace hypotečních makléřů.

Kancelář mám v Ostravě, ale za klienty jezdím po celé republice. Potřebujete poradit, nebo se chcete setkat? Kdykoli mi zavolejte, nebo napište.

«Hypoteční makléř» - obrázky. Další obrázky «Hypoteční makléř».