2017-07-27 00:55

Refinancování hypotéky je splacení stávající hypotéky novou, výhodnější hypotékou. Splatit stávající hypotéku je obvykle možné bezplatně jen na konci fixace (fixačního období), po které vám banka garantuje stávající výši úrokové sazby.

Potřeba tepla pro vytápění a ohřev teplé vody - TZB-info

Poskytnutí hypotéky na investiční byt představuje pro banky větší riziko. Odráží se to i v úroku, který je vyšší než u hypotéky…

Hypoteční kalkulačka: hypotéka na dům a byt | Ušetř

Jsme spolehlivá česká společnost, která operuje pouze s českým kapitálem. Poskytujeme americké nebankovní hypotéky se splatností 6 až 85 let. Vše samozřejmě bez poplatků předem, bez registrů či prokazování Vašich příjmů.

Hypoteční kalkulačka 2017 online - výpočet splátky

Hypotéka bez prokazování účelu, příjmů a bez registru. Pro tento produkt musíte vlastnit nemovitost, nebo mít ručitele, který nemovitosti poskytne do zástavy.

Potřebujete půjčit na bydlení a uvažujete o hypotéce? Nebo potřebujete refinancovat svou hypotéku? Vyznáte se v terminologii používané pro hypotéky? Víte, co je to fixace, vinkulace, účelová nebo americká hypotéka? Pokud ne, podívejte se na naše vysvětlení základních pojmů používaných u hypoték.

Nebankovní hypotéky - hypotéka bez registru, půjčky na zástavu, zpětný leasing | FAHD . Finanční a hypoteční družstvo, Rybná 766/79, Staré město, 665 55 Praha 6

Udáváme směr nebankovního trhu, stali jsme se konkurencí bankám. Vycházíme vstříc Vašim potřebám, nezajímá nás, na co peníze potřebujete, jaký je Váš věk či zda máte zápis v registru dlužníků. Peníze Vám jednoduše půjčíme za obdobných podmínek jako banka.

Kalkulačka pro výpočet splátky hypotéky Výše hypotéky: Kč Roční úroková sazba: . Doba do splatnosti: let měsíců Měsíční splátka je 6 Kč Nejvýhodnější hypoteční úvěr Vyřízení hypotéky zdarma

8. Klient má právo vyžádat si informaci o tom, jaké osobní údaje Banka o klientovi zpracovává, a to na kterékoliv pobočce Banky. Za poskytnutí informace náleží Bance poplatek dle aktuálního Sazebníku Banky.

Díky mnohaletým zkušenostem naší společnosti v oblasti finančního poradenství vám pomůžeme najít nejlepší hypotéku pro Vaše potřeby.

«Hypotéční kalkulačka» - obrázky. Další obrázky «Hypotéční kalkulačka».