2017-07-27 05:03

Nejde-li se i nadále přihlásit prostudujte pozorně dané návody přímo na webu České spořitelny, hlavně Jak se poprvé přihlásit na účet SERVIS79 a na Jak se přihlašovat do SERVIS79.

Smartbanking - Popis | Era jednoduše

Z úvodní stránky můžete přejít do jedné z mnoha online služeb, např. do jednoho z možných internetbankingů, popřípadě sjednat cestovní, ale i jiná pojištění. Můžete žádat o půjčku, nebo konsolidaci vašich stávajících půjček, úvěrů a hypoték.

Bankovní převod - druhy, trvání, bankovní poplatky, ePlatby

Bankovní převod patří zejména pro svou bezpečnost mezi velmi oblíbené způsoby platby. Téměř každá sázková kancelář akceptuje tuto platební metodu, přičemž se nemusíte obávat zneužití resp. odcizení vašich údajů jako je to např. při platebních kartách.

Přihlášení na internetbanking účty bank. Servis24, Moje KB

Hm, já mám úvěr 655 tisíc u své banky (Airbank) za 9,9 %. Zonky mi v ničem nepřijde lepší. Jestli Zonky lustruje riziko stejně jako banky, tak ten rozdíl v úroku u těch, kteří úvěr dostanou, nebude u banky nebo Zonkyho nijak velký.

Dobrý den, mám úvěr u Equa bank s úrokem 9,9 a RPNS 5,56, nic lepšího nikdo nenabízí, je ale pravda, že jsem již u nich dlouho a chodí mi k nim výplata, takže o mých příjmech mají úplný přehled.

Chtela jsem se zeptat jak dlouho se ceka na schvaleni pujcky. Ze zdravotnich duvodu nemuzu mit dite normalni cestou tak zvazujem na pujceni byly by to penize na nase stesti ne na blbost

Nenechte se níže uvedeným textem znervóznit, SERVIS79 je bezpečnostně na nejvyšší možné úrovni a odpovídá nejvyšším současným standardům. Je však nutné předejít zbytečným, hloupým a většinou známým chybám, kterých se někteří klienti mohou dopustit!!! Slovo 8777 hloupým 8775 chybám možná nebylo použito správně, protože na běžného uživatele internetového bankovnictví bez speciálních znalostí internetové bezpečnosti občas líčí své pasti velmi inteligentní a z IT pohledu velmi zdatní soupeři. Proto je nutné v tomto ohledu mít hlavu plně otevřenou a reagovat na jakékoliv informace, které by mohly znamenat určité bezpečnostní riziko.

U zonky jsme chteli vzit menší půjčku, jak vyše bylo uvedeno, vytahuji veškere info a nakonec takovy urok že jsme bance nam poskytli bez problemu vyšší částku a za poloviční urok , takže nechápu jak můžou řikat i v reklamach že maji lepši urok než banky. přijde mi to opravdu jako nějaká past na lidi.

Služba SERVIS79 klientům umožňuje rychlou a pohodlnou správu financí a to samozřejmě bez nutnosti návštěvy některé z poboček České spořitelny. Samozřejmostí je fakt, že internet nemá otevírací, resp. zavírací hodiny :)

V tomto příspěvku najdete odpovědi na všechny nejčastější otázky, které se v souvislosti s přihlášení na internetbanking účet od ČSOB mohou vyskytnout.  Samotné internetové bankovnictví najdete na oficiálních stránkách banky na adrese https:///. Stěžejním tématem je bezpečnost – dozvíte se, jaké heslo zvolit i jak postupovat v případě nechtěného zablokování vašeho účtu. Rozebereme si i další bezpečnostní postupy, které by měl každý uživatel znát.

«Era online banking» - obrázky. Další obrázky «Era online banking».