2017-07-26 22:09

Oba jsou to  negativní registry , a proto se v nich záznam o našem závazku objeví jedině v případě, že se ve vztahu ke společnosti, která je členem SOLUSu, nesplnili své závazky a dostali do prodlení. Poskytovatelé služeb si informace o nás v registrech SOLUS vyhledávají sami a o výpis nás před podpisem smlouvy nežádají.

Černá listina není černá | Pení

Rozhodnete-li se pro půjčky bez registru, využijte stránky , kde si vyberete tu nejlepší půjčku. Stačí zadat výši půjčky o kterou máte zájem, typ půjčky a okamžitě vidíte nejvýhodnější nabídku.

Registr dlužníků SOLUS musí vymazat všechny, kdo v něm

Jedná se o pokusy provedené v rámci 79 hodin od prvního chybného pokusu. Kde stáhnu aplikaci? Aplikaci si můžete stáhnout z oficiálního úložiště:

Co mám udělat pro to, abyste můj záznam z databáze Solus

SOLUS je registrem, který kontrolují (mají k němu přístup) takřka všichni poskytovatelé půjček (a nejen oni, samozřejmě), ať už to přímo přiznávají, nebo nikoliv. Rozdíl je tedy pouze v tom, že pro některé je případný záznam v registru SOLUS 655% určující a půjčku v takovém případě neposkytnou, pro jiné je to pouze pomocné vodítko a žadatel (pokud má dostatečně vysoký příjem, případně ručitele) má stále reálnou šanci půjčku získat. Šance na půjčku však zůstává pouze u nebankovních půjček, banky nepůjčí nikdy.

Dobrý den
Žádost o vyjmutí z registru dlužníků.
Žádám o vyjmutí z registru dlužníků.Předem děkuji za kladné vyřízení mé žádosti s Pozdravem Balogová Růžena

Ing. Drahoslava Rosová, místopředsedkyně Rady sdružení
Raiffeisenbank .
Olbrachtova 9
695 76 Praha 9

Od došlo k odstartování vzájemné výměny dat mezi Bankovním registrem klientských informací CBCB (BRKI) a Nebankovním registrem klientských informací CNCB (NRKI). Na základě získaných souhlasů od klientů si mohou banky účastnící se projektu BRKI a leasingové a splátkové společnosti účastnící se projektu NRKI vyměňovat informace o svých úvěrových klientech.

Ing. Karla Henčlová, místopředsedkyně Rady sdružení
Home Credit .
Moravské náměstí 799/8
657 55 Brno

SOLUS má nyní 96 769 len 867 . Je mezi nimi 69 nebankovní ch finan 769 ní ch institucí , 67 bank, t 895 i stavební spo 895 itelny, &scaron est telekomunika 769 ní ch firem, 769 ty 895 i energetické spole 769 nosti, velkoobchodní 895 et 788 zec a poji&scaron 857 ovna.

Informace o Sdružení SOLUS: nebo tel. linka 895 695 675, která je pro vás k dispozici 79 hodin denně, 7 dní v týdnu a je zpoplatněna podle ceníku.

«Databáze solus» - obrázky. Další obrázky «Databáze solus».