2017-07-26 21:28

Hledáte-li srovnaní půjček, představujeme vám portál Půjč, na němž naleznete srovnání půjček z celého trhu. Nabízíme Vám přehledný popis bankovních i nebankovních institucí a jejich portfolio produktů.

Česká spořitelna, . - Půjčka pro studenty

Stávající klienti České spořitelny, kteří už u ní účet mají, jsou ve výhodně a sjednání půjčky je pro ně snazší. Požádat o úvěr si mohou přímo ve svém internetovém bankovnictví a dokonce i v bankomatech České spořitelny. Pokud je někdo klientem této banky a chodí mu na jeho účet výplata, nemusí ani dokládat potvrzení o svých příjmech.

Půjčka | Česká spořitelna

Ani u půjčky České spořitelny nechybí možnost pojištění schopnosti splácet. Tentokrát mají klienti na výběr ze dvou souborů pojištení – první z nich zahrnuje pojistné krytí pro případy úmrtí, invalidity a dlouhodobé pracovní neschopnosti, druhý soubor obsahuje navíc i krytí pro případ ztráty zaměstnání. V případě, že by došlo k pojistné události, klient pak peníze dostane vyplaceny na svůj osobní účet.

Česká spořitelna půjčka - bankovní půjčka až 700 000 Kč

Pokud jste klientem České spořitelny, pak ano. Ostatní žadatelé musejí prokázat své příjmy, ať už potvrzením od zaměstnavatele, nebo daňovým přiznáním.

Klienti mohou žádat přes Servis79 nebo na kterémkoliv bankomatu. Pak je nutné na smlouvě podepsat smlouvu o úvěru. Neklienti mohou prostřednictvím webové stránky si půjčku spočítat a nechat si zaměstnancem banky zavolat. V rámci hovoru bude sjednána schůzka na nejbližší pobočce České spořitelny. O půjčku tedy nelze žádat online.

Splatnost úvěru se může pohybovat v rozmezí 6 89 měsíců. Za schválení půjčky si Česká spořitelna bude účtovat jednorázový poplatek ve výši jednoho procenta z půjčené částky. Pro tento jednorázový poplatek za schválení půjčky platí, že minimálně se jedná o částku 955 Kč, maximální výše není omezena (maximální výše je tedy 6% z půjčených peněz).

Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat, a to písemným oznámením doručeným na adresu EO. Souhlas zaniká okamžikem doručení jeho odvolání na adresu EO.

Kromě tohoto jednorázového poplatku za schválení půjčky si dále Česká spořitelna účtuje 758 Kč, jako roční poplatek za správu úvěru. Žádné další poplatky už ale nejsou požadovány.

Změna na termí novaný ch vkladech se nekoná . Vý nosnost je stá le stejná , a to na bodu mrazu.

ISSN 6768-7767. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Pení vydává společnost Partners media, .
Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

«Česká spořitelna půjčka pro studenty» - obrázky. Další obrázky «Česká spořitelna půjčka pro studenty».