2017-07-26 19:45

Dobrý. Den chtěl bych se prosím zeptat. Známí chce půjčit peníze. Mám dotaz na to kdo směnku má vyplnit. Zda já tedy ten kdo půjčuje. Nebo známí kterému chci peníze půjčit. Děkuji

Vzor směnka - vlastní bez protestu 2017

Dobrý den, jsem vlastníkem směnky vlastní, která je v současné době několik dní před splatností. S dlužníkem, který dluh zdědil se nelze dohodnout, poradíte jak postupovat, případně na koho se obrátit o radu? Děkuji

Chcete svoje peníze zpátky? Směnka – nejdrsnější nástroj k

Výkup bytů za hotové po celé ČR

Hypoteční kalkulačka a srovnání hypoték

Nebankovní hypotéka bez příjmu

Směnka vlastní - vzor ke stažení zdarma - nový občanský

Vystavení a podepsání směnky se zavazuje vystavitel/dlužník (trasant) bezpodmínečně zaplatit věřiteli (remitent) na směnce stanovenou částku ve stanovený datum a ve stanovený čas.

Rozlišují se dva základní typy směnek: směnka vlastní a směnka cizí. Když se člověk, který směnku vystavuje, zaváže, že zaplatí ve stanoveném termínu určitou částku, jedná se o směnku vlastní.

Všechny vzory smluv i dokumentů vypracoval kolektiv advokátů s právní praxí v dané oblasti z renomované advokátní kanceláře. Právní odbornost vzorů je na nejvyšší úrovni.

Dlužník se podpisem směnky zaváže, že majiteli směnky (věřiteli) v určitý den na určitém místě zaplatí částku uvedenou na směnce. Pravidla hry jsou tvrdá – jednou z podmínek platnosti směnky je, že jde o bezpodmínečný závazek slib zaplatit nesmí být vázán na splnění žádné podmínky.

Content Management .
Kubánské náměstí 6896/66
Vršovice, 655 55 Praha 65
Česká republika
IČO: 59587796

Doporučil bych změnu nájemníka, ale nevím z jakého jste města. Kdyby to byla Praha, mohu Vám zde snadno nalézt lepšího nájemníka.

Pokud věřitel nezačne svou pohledávku vymáhat, je směnka tři roky po dni splatnosti promlčená. V případě směnky splatné na viděnou (bez uvedení data) nastává podle zákona automaticky splatnost směnky rok po jejím vystavení – a v té chvíli se rozbíhá tříletá promlčecí lhůta.

«Smenka vlastni vzor» - obrázky. Další obrázky «Smenka vlastni vzor».