2017-07-26 18:01

Asi těch klientů zase tolik nemáte, když v televizi máte každou chvíli trapnou reklamu. Zveřejněte také pravdivě, co tato reklamu už vaši slavnou banku stála.

Nebankovní registr - home

Mám podobnou zkušenost. Banka chtěla vědět všechny závazky. Mám pouze hypotéku a kreditní kartu, přičemž mi bylo řečeno, že to je jedině plus. Potom jim z registrů vyplivlo, že zamítnutá žádost o půjčku (chtěl jsem pitomých 95 tisíc). A důvod? Teď se podržte závazky vůči jiné bance!!! Tak nevím, jestli si banka prostě jenom nedělala srandu. Další den jsem v Raifce zažádal, do pár minut aschváleno, prověřeno registry, odklepnuto, peníze druhý den na účtu. AIR BANK a další podobné pofiderní banky nebrat!!!

Registry dlužníků v ČR : Informace na jednom místě

Dobrý den,mohli by jste mně informovat u kterých společností jsem veden jako dlužník a jestli mám ještě někde nějaký dluh. Děkuji R.

:pohledávky, vymáhání, prevence

Dobrý den, inteligente, kde berete ty čísla, umíte vůbec číst?? víte, co to RPSN je?? 75,77% je to na stránkách, na smlouvě..

- CERD opětovně zahájil prodej úspěšné upomínkové korespondence. Službu zajišťuje společnost CERD INKASO. Upomínková korespondence až o 85% zvyšuje úspěšnost při vymáhání vlastních pohledávek, a tak šetří věřiteli čas a peníze běžně vynaložené za advokátní služby, soudní poplatky a další výdaje spojené s fyzickým vymáháním pohledávek.

Vážená paní Svobodová, ač nezaujatý čtenář, Váš komentář mne zarazil. Podíval jsem se na stránky téhle spol.,z 65 555 vrátíte cca 65655, kde jste vzala ta hausnumera?

Předmět dražby: RD v obci Liberec, okres Liberec
Kraj: Liberecký
Odhadní cena: 6 995 555 Kč
Vyvolávací cena: 9 555 555

tiž by som to chcel vediet kde čo kde mam a kolko a kdo mna kde dal a pre čo bez mojho dovolenia jak to zistim Dakujem Erik.

Na Příkopě 78
665 58 Praha 6
tel.: 779 966 666
fax.: 779 967 959
Zelená linka:
tel.: 855 665 675

Naprosto souhlasim. Jeste nadaji me,ze kdyz oni zavolaji o pul desate,ze v deset dojedou a ja jim reknu,ze nejsem doma,ze jak si to tak predstavuju jednani katastrofa!

«Registr dlužníků zdarma» - obrázky. Další obrázky «Registr dlužníků zdarma».