2017-07-26 23:12

Doporučujeme si k půjčce sjednat Pojištění schopnosti splácet. Při nepříznivé životní situaci (např. ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost) bude pojišťovna hradit splátky za vás.

Česká spořitelna půjčky Půjčka od Ceské spořitelny

Hotovostní půjčku u České spořitelny si mohou vzít jak občané České republiky, tak cizí státní příslušníci. U občanů České republiky je třeba, aby zde měli trvalý pobyt a cizí státní příslušníci musí mít platné povolení k trvalému pobytu na našem území. Ti žadatelé o půjčku, kteří u České spořitelny nemají účet, na který by jim chodila pravidelná výplata, budou ještě potřebovat potvrzení od svého zaměstnavatele nebo daňové přiznání. Půjčku si mohou vzít také studenti vysokých nebo vyšších odborných škol. Ti mohou půjčku získat za výhodnějších podmínek a použít ji třeba na svoje vysokoškolské studium, ale klidně i na jiný účel.

Česká spořitelna půjčka kalkulačka

Úvěr ve výši 755 555 Kč se splatností 658 měsíců a úrokovou sazbou 66,6 % ročně má měsíční splátku 8 585 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 7 555 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 5 Kč, RPSN je 67,7 % a celková částka splatná spotřebitelem 879 795 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 65, doba splácení 98 měsíců, úroková sazba 9,6 % ročně, RPSN 9,9 % a celková částka splatná spotřebitelem 788 795 Kč. Výše měsíční splátky se nemění.

Česká spořitelna půjčky | Půjčka od České spořitelny

Parametry půjčky online České spořitelny Rychlé půjčky ČS jsou poskytovány velmi flexibilně, do několika hodin po kompletním zpracování vaší žádosti tak můžete dostanete peníze v hotovosti na jakékoliv pobočce České spořitelny nebo bezhotovostním převodem na váš účet. Maximální splatnost půjčky je 65 let. Výše této bankovní půjčky, kterou je možné získat je maximálně 755 tisíc Kč.

Úvěr ve výši 755 555 Kč se splatností 658 měsíců a roční pevnou úrokovou sazbou 66,6 %měsíční splátku 8 585 Kč. Jednorázový poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr činí 7 555 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 5 Kč, RPSN je 67,7 % a celková částka splatná spotřebitelem 879 795 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 65, doba splácení 98 měsíců, úroková sazba 9,6 % ročně, RPSN 9,9 % a celková částka splatná spotřebitelem 788 795 Kč.

Česká spořitelna už oslavila několik desítek let své existence v České republice. Během let se učí naslouchat požadavkům svých klientů a přizpůsobuje jednání aktuální poptávce na finančním trhu.

V případě předčasného splacení této půjčky bez zajištění budete muset zaplatit sankční poplatek ve výši 5,7% z aktuálního zůstatku vaší půjčky. Minimálně to je ale 655 Kč, maximálně se bude jednat o částku 6555 Kč.

Úvěr lze použít i na refinancování či konsolidaci několika menších půjček či dluhů u jiných společností. Česká spořitelna půjčky poskytuje bez ručitele a s možností stanovení výše splátek dle vlastního rozhodnutí.
Žádost o půjčku můžete odeslat prostřednictvím jednoduchého formuláře online. Na jeho vyplnění vám stačí platný občanský průkaz. V žádosti uvádíte ještě rodné číslo, místo trvalého bydliště, telefon, poté ještě budete vyzvání k prokázání příjmů od zaměstnavatele, pokud jste podnikatel tak daňové přiznání, doklad o zaplacení daně a oprávnění k podnikání.

Půjčte si 75 tisíc až 7,5 milionu s jedním z nejnižších úroků na trhu. Navíc vám při řádném splácení odpustíme až 65 splátek a můžete tak ušetřit až 65 555 Kč.

Ú jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

«Půjčka od české spořitelny» - obrázky. Další obrázky «Půjčka od české spořitelny».