2017-07-27 04:22

Zatim v lokalite odevzdali 7 nebo 8 dvojdomy, podle toho, co jsme si
povidali s novymi majiteli, bylo vsechno v poradku, jenom to chtelo
aspon castecne na stavbu dohlizet. Bohuzel, neduveryhodny prispevek od
Xary nasledovany nahodnymi prispevky dodavatelu moc na duvere
nepridavaji.

Daň dědická, darovací a z nabytí nemovitých věcí - Poradna

Zkušenosti s Eurodevelopmentem mám celkem negativní.
V minulém roce jsem je oslovili na základě inzerovaných domů v Herinku.
Z jejich strany byla špatná komunikace, neúplné informace a po 7 měsíčním jednání jsme raději od toho všeho odstoupili. Bohužel mé zkušenosti se potvrdili i mému známému, který Eurodevelopment oslovil na základě inzerátu nabízející domy ve Struhařově - opět zmatečné informace ze strany eurodevelopment a když se ptal na obci, tak zastupitelé obce řekli že vůbec nevědí, že by tam eurodevelopment měl něco v dohledné době realizovat.

Diskuse Euro Development na

I přes určité zádrhely v komunikaci (v kterých dávám KW za pravdu) bylo vůči nám ze strany Euro developmentu postupováno vždy seriozně, a v případě nesrovnalostí jsme vždy dosáhli ústupků ze strany investora a kompromisu a ve finále spokojenosti. Pokud bude tedy vůle i na vaší straně, s Euro developmentem se jistě domluvíte na výhodném řešení.

ISSN 6768-7767. Doslovné ani částečné přebírání materiálů není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení.
Pení vydává společnost Partners media, .
Člen SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Člen SVIT - Sdružení vydavatelů internetových titulů při UVDT.

My jsme dům pořizovali úplně na druhé straně, kde se stavělo už před 7 roky - na straně u rybníku, jak píšete se staví až letos a je tam opět něco nového.

Je tedy pravdou, že informace od developera jsou velice zmatečné, ale všechno co chceme změnit či předělat (smlouvy, návrhy atd), tak se vždy domluvíme. Jsme mile překvapeny pokud srovnávám s velkými developerskými projekty, kde se s Vámi po podepsání rezervační smlouvy přestávají bavit. Tak uvidíme. Nechci to zakřiknout…

Dobry den,
ve ktere lokalite v Herinku bydlite?
Mame zajem o nektery z pozemku na bungalow u rybniku, jsou tam momentalne rozestavene 7 domy, ani jeden se nezda byt obydleny.
Dekuji za odpoved.

muzu se, prosim, zeptat, do jake faze jste se v jednani dostali? Je
pravdou, ze prvni informace jsou z jejich strany pouze obrovsky chaos,
ale postupem casu se to vyjasnuje. Zaroven mame od 7 nezavislych
lidi potvrzene, ze po technicke strance stavby nejsou odflaknute a
nesnazi se pouzivat pouze nejlacinejsi materialy na trhu na ukor
kvality.

Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

máme zkušenost s bungalovem v Herinku, kde vše proběhlo v pořádku a se společností Euro development jsme byli spokojeni. Dokonce jsme bydleli dříve, než jsme čekali.

«Hypoteka na pozemok» - obrázky. Další obrázky «Hypoteka na pozemok».