2017-10-24 10:00

HypoPortal . , Peroutková 795/5, 657 55 Brno | IČ: 55599858 | DIČ: CZ55599858 | Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 98776.

Výpočet hypotéky – Honzova hypotéční kalkulačka

Současný průměrný úrok %

Hypoteční centrum: Hypotéka online | Česká spořitelna

Pořízení nového bydlení & #8766 emočně, časově, finančně a administrativně náročné období. Ale co naplat, “rodina se dusí”. Koupě bytu či domu je velká investice a člověk by za několik milionů nerad… více

Hypoteční kalkulačka GEPARD FINANCE

Budete-li splácet hypotéku ze svého aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny, poskytneme vám slevu na úrokové sazbě vaší hypotéky ve výši 5,5 %. Další slevu ve výši 5,7 % pak získáte při sjednání Pojištění schopnosti splácet ke své hypotéce.

Měsíční splátku můžete zvýšit nebo snížit až o 85 % nebo splácení přerušit až na 8 měsíce. Peníze na výstavbu získáte bez dokládání faktur.

Je možné ušetřit na hypotéce a ani se přitom nezvednout ze židle? Ano, je. Refinancování společně vyřídíme bez vaší návštěvy pobočky.

7. Souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný, s ohledem na výše uvedené je však podmínkou pro zpracování formuláře klienta a osobních údajů v něm uvedených k výše uvedenému účelu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů za výše uvedeným účelem uděluje klient Bance na dobu jednoho roku ode dne jeho udělení.

Díky investičnímu účtu budou Vaše náklady za úvěr sníženy o 65 555 Kč. Celkový náklad za úvěr bude tedy 655 555 Kč.

Výpočet hypotéky. Díky hypoteční kalkulačce si můžete jednoduše spočítat, kolik budete měsíčně splácet za hypotéku na váš dům či byt. Zadejte jen výši hypotéky, roční úrok a počet let, kdy budete hypotéku splácet.

Ano, díky doplňkové části úvěru můžete část úvěru použít dle vlastního uvážení pro účely bydlení. Navíc vám tyto peníze poskytneme za stejně výhodnou úrokovou sazbu, kterou máte sjednanou pro hlavní účel hypotéky.

«Hypotecni kalkulacka idnes» - obrázky. Další obrázky «Hypotecni kalkulacka idnes».