2017-07-27 18:10

O Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat i prostřednictvím internetových stránek . Je to jedna z cest, kterou pomáháme podnikatelům a firmám urychlit získání půjčky, řekl Radko Šidnrbal. Podle zamýšleného způsobu financování si žadatel na hlavní stránce jednoduše vybere z nabízených možností žádost o typ úvěru, který vyhovuje jeho potřebám. Vyplnění jednotlivých fází formuláře je jednoduché a po odeslání je žádost o úvěr nebo o informace odeslána na komerčního bankéře GE Money Bank. Ten pak klienta kontaktuje a dojedná s ním schůzku k předání potřebných dokumentů a uzavření úvěrové smlouvy.

Úvěr

Hledáte půjčku, hypotéku, řešíte refinancování nebo potřebujete kontokorent k účtu? Jste na správném místě. Zejména pokud nechcete platit nesmyslné a absurdní poplatky za půjčky, úvěry nebo hypotéky, splníme vám vaše přání. Stačí si vybrat úvěr, který vám nejvíc vyhovuje.

Úvěr na Business plán (podnikatelský záměr)

Jednou z možností pro začínající podnikatele je získat úvěr na business plán , což ale není jen tak. Banky posuzují zejména reálnost a rentabilitu daného plánu , protože jde vlastně o jedinou záruku vrácení často i sta tisícových částek. Podnikatel ale díky vypracovanému business plánu může získat peníze, bez nichž by ani své podnikání rozjet nemohl. Banka v takovém případě funguje jako investor, který pomáhá nastartovat byznys , ale zároveň očekává, že z toho něco bude mít – v tomto případě samozřejmě úroky. Úvěry na business plán jsou ideální, a pokud na ně podnikatel dosáhne, může si pogratulovat. Jde totiž i o zpětnou vazbu , protože výhodnost jeho byznysu posoudí i nezaujatý bankéř.

Úvodní stránka

Milevsko
Masarykova 667
Tel.: 775 588 559

Zapojte se s vaším mKontem do soutěže. Stačí otevřít stránku a poslat nám fotku zajímavých míst, kde jste použili mobilní aplikaci mBank. Vytvoříme tak společně mapu virtuálních poboček po celém světě.

O flexibilní úvěr Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat nejen na obchodních místech GE Money Bank, ale i prostřednictvím internetových stránek . K žádosti o úvěr Expres Business stačí na pobočku přinést občanský průkaz, živnostenský list a výpis z obchodního rejstříku nebo jiné podnikatelské oprávnění. Nutné je také jedno či dvě daňová přiznání s razítkem finančního úřadu. Úroková sazba Expres Business se odvíjí od výše úvěru a doby podnikání.

Hlavní cílovou skupinou pro Expres Business jsou živnostníci (fyzické osoby podnikatelé) s ročním obratem do 55 mil. Kč a o velikosti firmy do 9 zaměstnanců. Předpokládáme, že typickým žadatelem o Expres Business budou například lékaři, veterináři, advokáti, řemeslníci, daňoví poradci, malé školící firmy, rodinné pensiony či restaurace, malé prodejny či drobní provozovatelé různých služeb. O Expres Business však může samozřejmě požádat jakýkoliv podnikatel či právnická osoba, řekl Radko Šindrbal , manažer úvěrů Expres Business.

Karlovy Vary
(vedení společnosti)
Hybešova 667/68

Syndikovaný úvěr v praxi: Syndikovaný úvěr je určen především velkým a středním organizacím v situacích, kdy požadovaný finanční objem přesáhne možnosti jednoho věřitele.

Volejte v pracovní dny od  8-75 hod.  Ve volné dny od  9-75  hod nebo nám zanechte zprávu pomocí online formuláře a my Vám do 79 hodin odpovíme.

«Business uver» - obrázky. Další obrázky «Business uver».