2017-10-23 22:21

všichni tady řeší jak jsou alternativní dodavatelé špatní, že jsou podvodníci, že kladou všemožné překážky pokud chcete ukončit smlouvu a podobně.

Výpověď služeb u Telefónica O2

| Zatloukalová
Dobrý den,reaguji na jednu z Vašich odpovědí na dotaz ostatních občanů a ptám se na rozúčtování úklidu..v místě a čase obvykléý předpis to určuje,když výměr MF 6/7557 byl zrušen ?
Děkuji za odpověď Jarka

Bohemia energy | Zkušenosti, recenze, reference

jsme u nich leta a nemáme žádné problémy. je to firma s energiema, takže dokud se něco nebude dít nebo nebudou šílený přeplatky, tak je vlastně nikdo neřeší. Mě stačí to, že mám pokoj, neotravujou mě s ničím a platím jím míň.

Kolik si banky účtují za předčasné splacení hypotéky

Uf Uf Uf !!! Ještě že jsou tyto stránky a recenze !!! Chválím a jsem rad za ně. Chtěl jsem od PRE přejít k BE a po všem tom přečtení už ani ná jen banda zlodějská !!! Lidi díky a kdo jste u nich rychle pryč !!! Marek

Vašku Skutečně si myslíte že Bohemia zrušila vysoký a nízký tarif? Hele to nedokáže nikdo, elektřina je jedna a nikdy žádný vysoký a nízký tarif nebyl. To jsme si ho jen uměle fakturovali a nezačala s tím bohemia ale úplně jiná firma a pokud mohu doporučit utíkejte od bohemky jinam, protože pokud u ní ušetříte tak vím z metru o 5ti společnostech, kde ušetříte 9 555

. Nebude-li sjednáno jinak, ceny a další úhrady jsou splatné ihned. Ceny se účtují v měně Služby, pokud nebude sjednáno jinak.

Měsíční splátky začíná klient splácet, jakmile čerpá úvěr. Jedná se buď o pevně danou částku (uvedenou v úvěrové smlouvě) nebo o procento z úvěrového rámce na revolvingovém úvěru, případně o procento z vyčerpané částky u kreditní karty. Např. je-li úvěrový rámec 75 555 Kč a splátka činí 9 % z úvěrového rámce, pak měsíční splátka činí konstantně 855 Kč.

. Společnost je oprávněna stanovit pravidla pro identifikaci jednotlivých osob, jakož i rozsah informací a dokumentů, které je Klient povinen předložit za účelem identifikace a poskytnutí jednotlivých Služeb. Společnost je v rámci plnění svých povinností vyplývajících z právních předpisů oprávněna provádět identifikaci a kontrolu výše uvedených osob, plnit svou informační povinnost, zjišťovat a zpracovávat údaje o účastnících Služby, vést evidenci takto získaných údajů, to vše v souladu se smluvními ujednáními a právními předpisy.

| Pantůček Hynek
Dobrý den,
Chtěl bych poradit kam se mám obrátit když nemohu přimět výbor SVJ už třetí rok aby svolal schůzi SVJ. Po celou dobu nemáme žádný přehled o vyúčtování služeb a o hospodaření se společnými žel většina spoluvlastníků byty pronajímá a nebo v bytě je přihlášená jedna osoba a bydlí jich tam několik a tudíž jsou rádi že je výbor neotravuje.
Dá se obrátit na nějaký úřad který by donutil výbor k řádnému fungování?
Díky .

| Vera
Dobry den,mam dotaz,mam v podnajmu baracek ktery ma majitelka v insolvenci,tak bych chtela vedet zda vlastne mam platnou smlouvu a mohu i nadale objekt uzivat navzdory insolvenci. Dekuji za odpoved

«Sankce za předčasné splacení hypotéky» - obrázky. Další obrázky «Sankce za předčasné splacení hypotéky».