2017-10-24 07:53

Zaregistrujte Va&scaron eho dlužní ka a zveřejněte svou pohledá vku v registru dlužní ků . Zá znam dlužní ků v registru posiluje zaplacení dluhu. Registr dlužní ků je evidence pohledá vek fyzický ch a prá vnický ch osob, ú řadů, bankovní ho a nebankovní ho sektoru a ostatní ch finanční ch a veřejný ch institucí , které své pohledá vky zaevidují .

Databáze dlužníků, seznam neplatičů :

V předchozí části článku jsme se dívali na to, jak zjistit jestli máte nějaké dluhy nebo dokonce exekuce. První díl tohoto návodu, jak postupovat, když chcete zjistit, kde všude máte dluhy, do jakých registrů se můžete podívat a. [více]

Seznamy dlužníků a neplatičů •

Do hajzlu, to mně můžou někam zapsat včetně mých osobních údajů a nemusí mně o tom nijak informovat? a abych si zkontroloval jestli tam náhodou nejsem zapsaný tak mám vysolit takový prachy?

Rejstřík Dlužníků Zdarma - ZapMeta výsledky vyhledávání

- Dluh v exekuci je nepromlčitelný, existenci takto vedeného dluhu lze zjistit v místě příslušného soudu, nebo u Exekuční komory!

Dobrý den, také by mě zajímalo, zda jsem vedený v registru dlužníků. Na začátku článku se píše, že to lze zjistit i pomocí SMS.
Poradíte mi? Díky za odpověď

Existuje nějaký způsob jak zjistit, zda je konkrétní osoba v exekuci? Ideálně pak s možností vyhledávání podle jména, adresy, data narození nebo třeba podle IČO? A úplně ideálně aby to bylo zdarma?

Solus seznam dlužníků Vám přináší způsob, jak rychle a snadno si ověřit, zde se nenacházíte na seznamu dlužníků. Žádost lze podat pomocí SMS nebo písemně. Je k dispozici pro kohokoli, ať již fyzická nebo právnická osoba. SMS žádost je pouze fyzickým osobám, nikoli pro právnické subjekty.

I proto se jak v osobním životě, tak i třeba v zaměstnání nebo podnikání může hodit, pokud byste věděli, zda je nějaký konkrétní člověk v exekuci. To se může hodit jak podnikatelům či živnostníkům, aby věděli, nakolik je jejich obchodní partner spolehlivý. Hodí se to ale i běžným lidem. Třeba když budete pronajímat byt. Nebo prodávat nějaký dům, auto či něco jiného.

Aby to s tou cenou nebylo až tak jednoduché, tak samotné vyhledávání nestojí jen zmíněných 65 Kč, ale tento poplatek při hledání zaplatíte několikrát.

Centrální evidence exekucí navíc neobsahuje údaje o výkonech rozhodnutí vedených soudy, exekucích vedených orgány státní správy a samosprávy, finančními orgány či zdravotními pojišťovnami. Není to tedy kompletní seznam všech exekucí v ČR.

«Rejstřík dlužníků zdarma» - obrázky. Další obrázky «Rejstřík dlužníků zdarma».