2017-10-23 09:39

Návrh na zrušení kritizovaného článku amnestie o zastavení letitých kauz podala k Ústavnímu soudu skupina senátorů, ale kvůli kauze někdejšího fotbalového bosse Františka Chvalovského také např. pražský soudce Kamil Kydalka.

Zonky - P2P půjčky - recenze, zkušenosti, podvod a diskuze

Za usmrcení z nedbalosti a těžké ublížení na zdraví způsobené třetí dívce, která v autě seděla, hrozil Magdaleně Weigelové trest odnětí svobody na šest let. Státní zástupce přitom pro Weigelovu dceru navrhoval jen podmíněný trest. Studentka také nesmí šest let řídit motorová vozidla.

Podvodné půjčky - černá listina

"Ano, policie se na nás průběžně obrací s dotazy, a to již v průběhu delší doby, téměř rok. Poskytli jsme jí veškeré informace," řekl ke zmíněným případům mluvčí ČEZ Ladislav Kříž.

Dnešní témata

Primátor Bém tehdy označil Topolánkův obrat za porušení dohod a dál se dožadoval akcií letiště ještě před jeho privatizací.

Vá &scaron pří pad můžete vložit na https:///claim/subselect/68 k bezplatné kontrole.

Shrbený: "Říkám to jen proto, abys byl informovaný. Jo a dnes jsem mluvil s tím Romanem, tím, jak se za ním chci jet podívat." Mrázek: "Rozumím."

Nyní rezolutně zopakoval, že o nějakém kuplířském gangu nemohla být nikdy ani řeč. „Toto označení si vymyslela média,“ podotkl.

Dobrý den. Pokud má te jaké koli podklady,které osvědčují existenci smluvní ch vztahů s va&scaron í m dlužní kem (faktury, objedná vky, dodací listy apod) pak vá &scaron pří pad jednodu&scaron e vložte na http:///Claim/77/LenderDetail a my jej bezplatně posoudí me a nabí dneme možnosti ře&scaron ení .

Bývalý ředitel Komerční banky Radovan Vávra upadl z milionových výdělků do problémů a půjček. Kromě toho, že čelí obvinění z porušování povinností při správě cizího majetku v Union bance, jeho firma X-Sport šla před pár dny do konkurzu. Vávrově poradenské firmě nedávno poskytl čtyřmilionovou půjčku lobbista Milan Velek prostřednictvím své společnosti Vemco.

Projekt si vyžádá miliardové investice, MND proto hledá spoluinvestory. Podle odborníků je však těžba v tak velké hloubce riziková a mohla by skončit zklamáním.

«Podvodné firmy na půjčky» - obrázky. Další obrázky «Podvodné firmy na půjčky».