2017-07-27 01:36

Content Management .
Kubánské náměstí 6896/66
Vršovice, 655 55 Praha 65
Česká republika
IČO: 59587796

Jak funguje půjčka se zástavou auta? | Jak na finance

Půjčka na auto u bankovní instituce Bankovní společnosti nabízí výhodné úvěrové produkty , které je možno využít na cokoliv. Lze je tedy použít také na financování motorového vozidla. Mezi největší plusy patří poměrně nízký úrok a možnost rozložit si splátky na delší dobu. Spotřebitelé si vybírají bankovní instituce i pro to, že v nich budí důvěru a pocit stability. Mínusem mohou být relativně vysoké nároky na bonitu a prověřování registru dlužníků. Nemáte-li dostatečně vysoké příjmy a k tomu jste vedeni v registru dlužníků , nebudete mít na půjčku na auto nárok.

Zástavy aut

Půjčka se zástavu auta skýtá hned několik velmi zajímavých možností. Zkusme si je rozdělit do dvou hlavních kategorií. Tou první je bezesporu možnost, kdy nemusíte mít nemovitost ani žádný jiný majetek, jako zástava vám úplně postačí automobil. Jedná se v podstatě o základní alternativu hypoték nebo úvěrů se zástavou.

Zástavy aut / Půjčky se zástavou auta

Délka trvání flexibilní. U úvěru od zastavárny budete sami rozhodovat, kdy skončí. Po prvních čtyřech týdnech se účtuje denně.

Mezi hlavní výhody zástavy auta patří rychlá finanční pomoc pro podnikatele i soukromé osoby. Získání hotovosti je možné už v krátké době, a to od třiceti do šedesáti minut. Půjčka s prodejem vašeho auta je vyřízena velice snadno a rychle. Nenahlíží se do registrů dlužníků.

Internetový magazín se snaží jednoduchou a maximálně srozumitelnou formou poskytovat informace z oblasti financí, bankovních i nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.

A půjčka na Zonky by nebyla řešením? V takové výši, aby ti poplatila ty ostatní a budeš splácet jen tuto. Otázka, na jaký úrok bys dosáhla, úplně nízký asi ne. Nevím, jaké jsou podmínky s tou zástavou auta, jak se to vyplatí…

Obratem Vás kontaktujeme  a domluvíme se s Vámi na osobním setkání. Zároveň s Vámi probereme  veškeré informace týkající se úvěru a dalšího postupu.

Zástavou se získá výrazně nižší částka, než hodnota auta. A vyplacení je stejně problematické= auto propadne, jen za nižší cenu.

Když Vám klienti neplatí včas a vy potřebujete vyplácet zaměstnance, hodí se malá zástava. Solidní jednání a přístup je u Cash9Car samozřejmostí. Díky

«Půjčka se zástavou auta» - obrázky. Další obrázky «Půjčka se zástavou auta».