2017-07-27 09:53

Dobrý den prodím o radu,když jsem v insolvenčním řízení a žádám soud o osobní bankrot tak může mě ještě navštívit exekutor a zabavovat zařízení z bytu?děkuji

Kalkulačka doplatek na bydlení - Sociální dávky 2017

Bohuzel jsou v tom i dluhy z podnikani na fyzickou osobu ale ty firmy jiz dnes neexistuji,nebo jsou pod jine ICO atd..jsem pouze zamestnany,a pokud bych mel nejaky majetek tak je jasne ze uz ho ma jsem to spravne pochopil tak stat vyrobil super nastroj jak zivit exekutory

Bazar - motocross | moto

Ano proč by nemohli? Exekuce na BU nemá žádný vztah k tomu, jestli jste zaměstnanec nebo OSVČ. Pokud vám hrozí exekuce, nechte si peníze posílat na jiný účet (což ale u OSVČ může být trochu problém).

Rychlá půjčka Ferratum Bank – peníze na účtu do 1 minuty

Pouze na základě informací, které jste nám poskytla, nelze odpovědně sdělit, zda by v rámci oddlužení bylo požadováno zpeněžení majetku. Obecně lze konstatovat, že v určitých případech lze povolit oddlužení plněním splátkového kalendáře a současně nepřistupovat ke zpeněžení majetku sloužícího jako zástava. Zde by bylo nutné vstoupit do jednání se zástavním věřitelem a vzít v potaz celkovou výši hypotečního úvěru (aktuální celkové dlužné částky) a hodnoty nemovitosti.

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat kolik by mi zbylo z platu hrozí mi exekuce. Beru 65 555,- čistého jsem svobodná a bezdětná bydlím v podnájmu. Velice děkuji.

Pokud jsou na bankovním účtu dostatečné finanční prostředky, tak si můžete jednorázově vybrat částku, která odpovídá dvojnásobku životního minima = tj. 6757 Kč. (pokud tam máte méně peněz tak pochopitelně pouze ty peníze, které tam máte).

Dobrý den, když podám návrh na zrušení exekuce, za jak dlouho se věc vyřídí? Byly mi odcizeny doklady a na ně poskytnuté služby. Přestože jsem firmu, která si neověřila pravost OP a na faktury uvedla i špatné jméno a adresu, jelikož se do op neuvádí pošta, o odcizení informovala a úřední záznam od policie čr jim poslala poštou, dnes mám exekuci.

Pokud má exekutor nebo věřitel nařízení soudu o provedení exekuce, tak exekuce na plat může být kdykoliv nařízena znovu (promlčecí doba je zde 65 roků). Pokud budete mít plat korun čistého, tak výše případných srážek závisí na tom, jestli máte manželku, dítě/děti a jestli se jedná o přednostní nebo nepřednostní exekuci.

Pokud si vypůjčíte 69 555 Kč na 765 dnů, celková výše všech plateb bude 85 955 Kč, z čehož poplatek za poskytnutí půjčky je celkem 66 955 Kč. Výše uvedený výpočet je založen na roční úrokové sazbě ve výši 689 % a platbě celé dlužné částky ve dvanácti stejných měsíčních splátkách, každá ve výši 9 898 Kč.

Záleží, jestli jsou všechny exekuce nepřednostní nebo jestli tam nyní i nějaká přednostní pohledávka. Pokud to jsou nepřednostní pohledávky, tak nezabavitelná částka (to co vám musí zůstat) je 69 697 Kč. Pokud je i přednostní pohledávka, pak je to jenom 66 989 Kč.

«Půjčka 6000 ihned» - obrázky. Další obrázky «Půjčka 6000 ihned».