2017-10-23 16:00

Zájemce může kdykoliv odvolat souhlas udělený za účelem Marketingového oslovování Zájemce prostřednictvím elektronických prostředků. Odvolání může Zájemce provést písemným oznámením doručeným správci (VOLSOR, Poskytovatel nebo jiný správce), jehož se odvolání týká.

Půjčka bez registru - Rychlé půjčky

Je to právě kvůli většímu riziku, že klient nebude dluh řádně splácet. Nebankovní krátkodobé půjčky jsou poskytovány i lidem bez práce, s dluhy nebo s příliš nízkým příjmem a proto i úroky musejí být vyšší, než u klasického bankovního úvěru.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu | Online půjčka ihned

Jsme si vědomi toho, že mohou nastat situace, kdy bude ovlivněna Vaše schopnost půjčku včas splatit. V případě, že nebudete schopni dodržet termín splacení, spojte se s naším zákaznickým servisem na telefonním čísle 795 556 765 a domluvte se s námi na náhradním postupu. Informace o konkrétních sankcích za nedodržování ujednání Smlouvy o úvěru naleznete na stránce Sankce za nesplácení půjčky.

Půjčka před výplatou ihned na účet každému | PLUS PŮJČKA

Záleží jak u které a záleží na tom, jako moc na peníze spěcháte. Pokud máte u dané banky účet a chodí Vám na něj pravidelně výplata, může být vyřízení takové žádosti celkem rychlé, jinak jsou ale bankovní úvěry obecně pomalejší než ty nebankovní.

Došlo k chybě.
Nepodařilo se nám najít Vaše telefonní číslo.
Skontrolujte prosím, jestli bylo zadáno správně, jestli ano, kontaktuje nás prosím zde.

SISÚ Ferratum Credit  |  SISÚ Ferratum Micro  |  SISÚ Ferratum Plus  |  Sekce pro partnery
Poplatky za půjčku, poplatky za změnu doby splatnosti  | Všechny půjčky

vysvětlení
odstranění takto vzniklého závadného stavu.
Zájemce může požádat zejména o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

V případě, že do žádosti vyplním mobilní číslo předplacené služby, výslovně prohlašuji, že jsem účastníkem tohoto telefonního čísla.

V takovém případě je pro Vás jedinou možností půjčka se zástavou nemovitosti. Pokud máte vhodnou nemovitost, kterou můžete poskytnout jako záruku, neměl by být problém získat nebankovní půjčku i na takto vysokou částku.

účelu zpracování osobních údajů
osobních údajích, které jsou předmětem zpracování, včetně veškerých dostupných informacích o jejich zdroji
povaze automatizovaného systému zpracování v souvislosti s jeho využitím pro rozhodování
příjemci, případně kategoriích příjemců osobních údajů.
VOLSOR je povinen poskytnout Zájemci informaci bez zbytečného odkladu. VOLSOR má právo požadovat za poskytnutí takové informace přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.

«Krátkodobá půjčka bez registru» - obrázky. Další obrázky «Krátkodobá půjčka bez registru».