2017-07-27 14:22

Vyřešíme Vaše exekuce s co nejnižšími náklady. Citlivě nastavíme splátky dle Vašich možností a požadavků. Zabránilo jakémukoli spekulativnímu nakládání s vaším majetkem.

Řešení exekucí - MIG .

Hrozí Vám exekuce? Nevíte si rady s nepříjemnými exekutory? Nebojte se, my Vám pomůžeme. Vyřešíme za Vás vyplacení exekuce.

Řešení exekuce – pomoc s exekucí, dluhy, oddlužení

Content Management .
Kubánské náměstí 6896/66
Vršovice, 655 55 Praha 65
Česká republika
IČO: 59587796

ŘEŠENÍ EXEKUCÍ

Vykupujeme nemovitosti za hotové do 79 hodin, a to i nemovitosti s omezením vlastnického práva exekucí, zástavním právem, či věcným břemenem.

V případě omezení Vaší nemovitosti exekucí jsme schopni za Vás vše rychle vyřešit a poté Vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu prodat. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí bezplatné linky 855999957 nebo pomocí kontaktního formuláře.

Sloučíme Vám všechny půjčky/úvěry do jedné , a vy tak budete mít pouze jedinou půjčku/úvěr, čímž zároveň i snížíte riziko, že byste zapomněli včas zaplatit některou ze splátek a vystavili se tak možnému penále.

D 867 razn 788 doporu 769 ujeme klient 867 m, aby nevyu 887 í vali slu 887 eb pochybný ch oddlu 887 ovací ch agentur , které mohou kv 867 li nekvalitn 788 zpracované mu insolven 769 ní mu ná vrhu zp 867 sobit dal&scaron í prohloubení finan 769 ní ch potí 887 í klienta spí &scaron e ne 887 ú plné oddlu 887 ení . Na&scaron i prá vní ci jsou specialisté na insolven 769 ní prá vo a insolven 769 ní ná vrh zpracují tak, aby byla maximalizová na &scaron ance klienta ú sp 788 &scaron né 895 e&scaron ení insolvence.

Vážený pane Soleh, děkujeme Vám s manželkou za velmi rychlý prodej, který s Vámi probíhal hladce. Byli jsme velmi spokojeni a Vaši kancelář budeme doporučovat svým známým. S úctou Petr a Pavla Dokoupilovi.

Naše společnost úzce spolupracuje s exekutory a bankami. Po dohodě s bankou vám nabídneme nejvhodnější řešení. Po prostudováním všech materiálů zajistíme návrh vkladu do katastru nemovitostí. Zdarma vám vypracujeme znalecký posudek. Pokud vás naše nabídka zaujala, obraťte se na nás pomocí kontaktního formuláře či osobně v realitní kanceláři. Služby poskytujeme v okruhu přibližně 85 km od Havlíčkova Brodu.

Stále častěji se v dnešní době setkáváme s klienty, kteří jsou vlastníky nemovitostí, jež jsou ať už z jakéhokoli důvodu zatíženy exekucí, zástavou či jiným omezením dispozičních práv. Do této nepříjemné životní situace se dnes může dostat člověk často nevědomky bez vlastního zavinění, nebo také smůlou. Přistupujeme k našim klientům bez předsudků a nabízíme řešení problému.

«Řešení exekucí» - obrázky. Další obrázky «Řešení exekucí».